TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Życie po życiu, ET40 wracają na szlaki
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.02.2017 15:30:58
ET40 wracają na szlaki (źródło: Wikipedia/Akjam-Sen, lic. CC BY-SA 4.0)

Lokomotywy ET40 wracają na polskie szlaki kolejowe. Ale już nie w barwach PKP CARGO.

Lokomotywy ET40 wracają na polskie szlaki kolejowe. Ale już nie w barwach PKP CARGO. Miłośnicy kolejowi zaobserwowali dziś na jazdach testowych pierwszą maszynę po naprawie głównej. To ET40-52 w barwach LOTOS Kolej.

Wszystkie lokomotywy ET40 były na stanie PKP CARGO. Pięć z nich odkupiła firma P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata. Elektrowozy przechodzą teraz naprawy główne w ZNTKiM w Gdańsku. Jak wspominamy pierwsza z nich już jeździ. Została pomalowana w barwy LOTOS Kolej. Zdjęcie można zobaczyć na Facebooku Galerii Fotografii Kolejowej. Aktualnie w Gdańsku wykonywana jest również naprawa kolejnej lokomotyw ? ET40-55. Docelowo naprawy główne zostaną wykonane na wszystkich pięciu elektrowozach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ET40
lokomotywa
LOTOS Kolej
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.