TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZNTK Mińsk Mazowiecki z umową na P3 EN57AL-1938
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.04.2017 11:33:12 2 komentarze
ZNTK Mińsk Mazowiecki z umową na P3 EN57AL-1938 (źródło: YT)

Koleje Dolnośląskie i ZNTK Mińsk Mazowiecki podpisali umowę na wykonanie obsługi technicznej poziomu utrzymania P3 elektrycznego zespołu trakcyjnego EN57AL-1938.

Koleje Dolnośląskie i ZNTK Mińsk Mazowiecki podpisali umowę na wykonanie obsługi technicznej poziomu utrzymania P3 elektrycznego zespołu trakcyjnego EN57AL-1938.

Za wykonanie powyższych prac spółka z Grupy PESA dostanie 310 000.00 PLN netto. Umowa została zawarta 20 kwietnia 2017 roku. ZNTK jako jedyne wystartowały w przetargu.

Prace mają zostać wykonane zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania, Dokumentacją techniczną i Dokumentacją techniczno-ruchową.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
ZNTK Mińsk Mazowiecki
  • kolejFAN – 26.04.2017

    Reanimacja kibli ma jednak sens. Brawo.

  • yogeeboo – 26.04.2017

    przecież to zwykły przegląd P3 a nie modernizacja - jak jest sprawny to w krzaki mają go p[ostawić tylko dlatego że kibel?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.