TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmodernizowane ED72 trafią do województwa opolskiego
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.06.2018 12:35:43 1 komentarz
Zmodernizowane ED72 trafią do województwa opolskiego (źródło: Facebook)

Według zapowiedzi Przewozów Regionalnych miały wyjechać w maju. Nie wyjechały. Chodzi o zmodernizowane na wzór Elfa II ED72A.

Według zapowiedzi Przewozów Regionalnych miały wyjechać w maju. Nie wyjechały. Chodzi o zmodernizowane na wzór Elfa II ED72A.

Na jutro zaplanowane zostało natomiast przekazanie dwóch takich pociągów w województwie opolskim. Przy okazji ma się również odbyć inauguracyjny przejazd na trasie Opole – Lewin Brzeski – Opole.

Pociągi po gruntownej modernizacji zastaną przekazane prezesowi spółki Przewozy Regionalne przez prezesa ZNTK w Mińsku Mazowieckim, gdzie były modernizowane. Inauguracyjny przejazd do Lewina Brzeskiego zaplanowano na godzinę 11:21 – powrót do Opola o 12:19. Takie informacje zostały przekazane przez Opolski Urząd Marszałkowski. Przewoźnik w tej sprawie milczy.

Rzecznika prasowego Przewozów Regionalnych zapytaliśmy dlaczego składy nie wyjechały w maju, zgodnie z zapowiedziami. Pytaliśmy także czy trafią do Małopolski, bo takie informacje były przekazywane. Niestety odpowiedzi nie doczekaliśmy się. Być może więcej dowiemy się po jutrzejszym przekazaniu pociągów, o ile to rzeczywiście odbędzie się…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Opolskie
ED72A
Przewozy Regionalne
  • zeus04 – 13.06.2018

    Jeden skład widziałem dziś w Opolu

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.