TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmiany w kursowaniu pociągów SKM do Pruszkowa
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.07.2019 14:39:05
Zmiany w kursowaniu pociągów SKM do Pruszkowa (foto: SKM)

Prace modernizacyjne prowadzone w dniach 6 - 28 lipca br. na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków przez zarządcę infrastruktury, spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe, spowodują zmiany w kursowaniu pociągów SKM linii S1 i Kolei Mazowieckich.

Prace modernizacyjne prowadzone w dniach 6 - 28 lipca br. na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków przez zarządcę infrastruktury, spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe, spowodują zmiany w kursowaniu pociągów SKM linii S1 i Kolei Mazowieckich.

Część pociągów SKM linii S1 będzie kursowała w relacji skróconej do i ze stacji Warszawa Zachodnia. Wybrane pociągi SKM linii S1 i Kolei Mazowieckich będą kursowały z pominięciem stacji i przystanków: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Ursus-Niedźwiadek oraz Piastów.Pozostałe pociągi kursujące w relacji do i z Pruszkowa, na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków od 9 do 14 lipca br. będą jeździły w obu kierunkach po torze nr 3 (prawym dla jazdy w kierunku Pruszkowa).

W tych dniach uruchomione zostaną zastępcze linie autobusowe:

· ZS1 - kursująca codziennie,

· ZW - kursująca tylko w dni powszednie.

ZS1

DW. ZACHODNI 07 – Al. Jerozolimskie (Piastów) – Al. Jerozolimskie (Pruszków) – al. Wojska Polskiego – T. Kościuszki – H. Sienkiewicza – S. Staszica – Powstańców – Plantowa – al. Wojska Polskiego – Os. Staszica/Pętla 01.

Przystanek graniczny: ŁOPUSZAŃSKA.ZW

PKP Pruszków 02 - Al. Jerozolimskie - al. Tysiąclecia - al. Wojska Polskiego - TRAUGUTTA 03 (Piastów).Uwaga! Autobusy linii ZS1 zatrzymują się tylko na wybranych przystankach (głównie przy stacjach kolejowych oraz na przystankach węzłowych).

Honorowanie biletów

Bilety ZTM wszystkich rodzajów (z uwzględnieniem stref biletowych) honorowane będą w pociągach Kolei Mazowieckich na odcinku Pruszków - Warszawa Wschodnia - Pruszków.UWAGA: w pociągach przyspieszonych Kolei Mazowieckich, które nie zatrzymują się w II strefie biletowej, bilety ZTM ważne są do ostatniej stacji w I strefie biletowej.Pasażerowie z biletami "kartonikowymi" ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 07.07. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.Bilety Kolei Mazowieckich (do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe) ważne będą:

w pociągach SKM linii:

· S1 na odcinku Pruszków – Warszawa Wschodnia,

· S2, S3 na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia,

w autobusach linii:

· ZS1 na całej trasie (Dw. Zachodni – Os. Staszica/pętla),

· ZW na całej trasie (Os. Staszica/PKP Pruszków – Traugutta),

· 717 na odcinku Dw. Zachodni – Traugutta,

· 517 na odcinku Centrum – Ursus-Niedźwiadek,

· 127 na odcinku Centrum – PKP Włochy,

· N35 i N85 na całej trasie,

· N01 na odcinku Rondo Zesłańców Syberyjskich – PKP Włochy

oraz w innych liniach, których kursowanie pokrywa się z pokrywa się z trasami ww. linii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SKM Warszawa
Pruszków
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.