TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmiany rozkładu jazdy Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 19.10.2018 15:05:40
Zmiany rozkłady jazdy Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu

Od niedzieli zmienia się rozkład jazdy pociągów na Podkarpaciu.

Od niedzieli zmienia się rozkład jazdy pociągów na Podkarpaciu.

Zmiana podyktowana jest przede wszystkim potrzebą dostosowania do harmonogramu prac remontowych prowadzonych przez PKP PLK - wyjaśnił PAP Jan Prawelski z podkarpackiego oddziału Przewozów Regionalnych.

Dodał, że w najbliższy poniedziałek zacznie kursować nowy pociąg relacji Gorlice – Rzeszów Główny - Gorlice.

"W związku z pracami modernizacyjnymi na linii 71 i zamknięciem torów na odcinku Rzeszów Zachodni – Głogów Małopolski zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza dla wszystkich pociągów w kierunku Stalowa Wola Południe /Lublin oraz powrotnych do Rzeszowa. Obowiązywać będzie od poniedziałku do 8 grudnia br." – zaznaczył Prawelski.

Prace modernizacyjne będą również prowadzone na linii 107, na której w dniach 6-8 listopada będą zamknięte tory na odcinku Zagórz – Szczawne Kulaszne – Zagórz. Wszystkie połączenia w tych dniach będą realizowane autobusową komunikacją zastępczą.

Prawelski przypomniał, że na linii 68 na odcinku Zaklików – Kraśnik w związku z pracami remontowymi związanymi z elektryfikacją linii, wciąż obowiązuje autobusowa komunikacja zastępcza. "Została ona wprowadzona dla wszystkich pociągów w relacji Rzeszów – Lublin – Rzeszów i Stalowa Wola – Lublin – Stalowa Wola" – dodał.

Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 8 grudnia br.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Podkarpackie
rozkład jazdy