TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmiany na linii nr 7 Warszawa Dęblin
KM InfoRail.pl - Opublikowano: 14.02.2018 15:22:38
Zmiany na linii nr 7 Warszawa Dęblin

Koleje Mazowieckie informują, że obecnie funkcjonujący rozkład jazdy na linii Warszawa – Dęblin, zaplanowany do 18 lutego, będzie obowiązywać do 25 lutego.

Koleje Mazowieckie informują, że obecnie funkcjonujący rozkład jazdy na linii Warszawa – Dęblin, zaplanowany do 18 lutego, będzie obowiązywać do 25 lutego. Natomiast planowane zamknięcie dotyczące budowy tunelu drogowego w ciągu ulicy Majowej w Otwocku od 19 lutego będzie obowiązywać od 26 lutego.

W związku z planowaną budową ruch pociągów na odcinku Warszawa Falenica – Otwock będzie prowadzony po jednym czynnym torze, a na linii wystąpią następujące zmiany:

• część pociągów KM zostanie odwołana lub skrócona do stacji Warszawa Falenica;

• wybrane pociągi SKM Warszawa dojadą tylko do p.o. Świder;

• pociągi będą miały wydłużony czas przejazdu;

• zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa;

• wybrane połączenia KM będą kursowały w zwiększonym zestawieniu.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów został zamieszczony na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce "Tabele rozkładów jazdy".Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
rozkład jazdy
Dęblin

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.