TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmiana wysokości opłat w Kolejach Dolnośląskich
- Opublikowano: 15.05.2019 08:45:14
Zmiana wysokości opłat w Kolejach Dolnośląskich

Od dnia 1 czerwca 2019 roku zmianie ulegną ceny opłaty dodatkowych w pociągach Kolei Dolnośląskich.

Od dnia 1 czerwca 2019 roku zmianie ulegną ceny opłaty dodatkowych w pociągach Kolei Dolnośląskich.

Jeśli pasażer nie zdążył kupić biletu na podróż, a wsiada na stacji z czynną kasą, obsługa pociągu do kupionego u niej biletu doliczy dodatkową opłatę w wysokości 8 zł.

Jeśli pasażer nie zgłosi się do obsługi pociągu z chęcią kupna biletu zaraz po wejściu do pociągu, konduktor doliczy do zakupionego biletu dodatkową opłatę w wysokości 60 zł.

Koleje Dolnośląskie przypominają również o biletomatach dostępnych w Impulsach 45WE, w których za bilet można zapłacić kartą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.