TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmiana na stanowisku prezesa Kolei Małopolskich
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.03.2017 15:59:22 9 komentarzy
Zmiana na stanowisku prezesa Kolei Małopolskich

30 marca 2017 roku rada nadzorcza spółki Koleje Małopolskie podjęła decyzję o powiększeniu zarządu spółki o jedną osobę.

30 marca 2017 roku rada nadzorcza spółki Koleje Małopolskie podjęła decyzję o powiększeniu zarządu spółki o jedną osobę.

I tak prezesem Kolei Małopolskich został Grzegorz Stawowy, funkcję wiceprezesa pełnił będzie dotychczasowy prezes ? Ryszard Ręblilas.

Przypomnijmy, że Ryszard Rębilas pełnił funkcję prezes spółki od samego początku jej powstania. Akt notarialny, powołujący nową spółkę został w grudniu 2013 roku. Jako cele jej działalności wskazano realizację wojewódzkich i międzywojewódzkich przewozów pasażerskich. Przewoźnik Koleje Małopolskie zadebiutował na torach w grudniu 2014 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
 • gutek – 30.03.2017

  aby spółka rosła w siłę

 • Foxtrot – 30.03.2017

  Pierwszy szkodnik Krakowa znowu przy korycie. Koalicja PO/PSL bawi się w najlepsze. Dla nas teraz już tylko coraz gorzej.

 • krakowiaczek – 30.03.2017

  Ale sprytnie się ulokował Stawowy ! Trzeba to przyznać !! Czyli czuje on , że wybory samorządowe będą klęską PO i PSL !!

 • UMWM – 30.03.2017

  Foxtrot: Święta prawda! Mam nadzieje, ze PKP SA zablokuje budowę zaplecza dla tej kolejeczki.

 • stw – 30.03.2017

  dobra wiadomość!!! pijawki z PO/PSL usadzają się na ciepłych posadkach w spółkach. Czyżby zwiastun zmian???? Oby oby wreszcie ci szkodnicy POPSL do spółki z Majchrowskim wylecieli ze stołków i przestali niszczyć to historyczne i wspaniałe miasto.

 • USUS – 30.03.2017

  Jakiś platformiany Misiewicz został prezesem... Stołki dla swoich.

 • USUS – 30.03.2017

  Jakiś platformiany Misiewicz został prezesem... Stołki dla swoich.

 • ND – 31.03.2017

  To ile ten nowy prezio bedzie szefem? Ktos wie ile trzeba "zaliczyc" dniowek roboczych aby dostac sowite odprawe i premie, etc.?

 • Tomek – 01.04.2017

  najsmutniejsze w tej informacji jest to, że nie jest ona podawana 1 kwietnia... To niestety dzieje się naprawdę... :( W imię zasady - bierny, mierny ale wierny zrobimy sobie nową posadkę w samorządowej spółeczce dla naszego kolegi.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.