TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZKA między Żywcem a Zwardoniem dłużej
- Opublikowano: 21.11.2018 09:20:44
ZKA między Żywcem a Zwardoniem dłużej

Do 28 listopada między Żywcem a Zwardoniem zamiast pociągów nadal będą kursowały autobusy zastępcze – poinformowały Koleje Śląskie.

Do 28 listopada między Żywcem a Zwardoniem zamiast pociągów nadal będą kursowały autobusy zastępcze – poinformowały Koleje Śląskie.

Utrzymanie komunikacji autobusowej wynika z przedłużenia prac realizowanych na zlecenie zarządcy infrastruktury – czyli PKP Polskich Linii Kolejowych.

W związku z powyższym powrót pociągów Kolei Śląskich na linię S5 – planowany pierwotnie na 15 listopada, a następnie 22 listopada – musi ulec przesunięciu na termin 29 listopada. Do tego czasu na odcinku Żywiec – Zwardoń zamiast wszystkich pociągów będą kursować autobusy zastępcze. Szczegółowy rozkład jazdy dla linii S5 jest dostępny w zakładce liniowy rozkład jazdy na stronie Kolei Śląskich.

Efektem inwestycji prowadzonych przez PLK na linii Katowice – Zwardoń będą m.in. wygodniejsze, dostosowane do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się perony w miejscowościach: Radziechowy Wieprz, Cięcina Dolna i Cięcina. Linia zyskuje także nowe tory i sieć trakcyjną.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
ZKA
Zwardoń
Żywiec
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.