TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zjazd za 1 grosz. Jak przyjedziesz pociągiem
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.01.2019 17:09:58
Zjazd za 1 grosz. Jak przyjedziesz pociągiem

Stok narciarski w pomorskiej Wieżycy już działa. Te osoby, które przyjadą na narty pociągiem, będą mogły kupić skipass za 1 grosz.

Stok narciarski w Wieżycy już działa. Te osoby, które przyjadą na narty pociągiem, będą mogły kupić skipass za 1 grosz. Wystarczy mieć ze sobą bilet kolejowy.

Ośrodek Narciarski Koszałkowo Wieżyca otwarty jest przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-22.00, w weekendy już od godz. 8.00.

Nawet 4 zjazdy za 1 grosz

Zasada promocji jest prosta: kto przyjedzie pociągiem do stacji Krzeszna lub do stacji Wieżyca, które są najbliżej stoków, bilet na PKM może wymienić na promocyjny bilet za 1 grosz na jeden zjazd ze stoku. Trzeba pamiętać, że bilet przyjazdowy może być wymieniony na bilet zjazdowy na wyciągi narciarskie wyłącznie w tym samym dniu. Im droższy bilet kolejowy, tym więcej mamy zjazdów za 1 grosz:

  • bilet kolejowy przyjazdowy do wartości 2,70 zł – 1 wjazd wyciągiem w cenie 1 grosz;

  • bilet kolejowy przyjazdowy do wartości 5,40 zł – 2 wjazdy wyciągiem w cenie 2 groszy;

  • bilet kolejowy przyjazdowy do wartości 8,10 zł – 3 wjazdy wyciągiem w cenie 3 groszy;

  • bilet kolejowy przyjazdowy powyżej wartości 8,11 zł – 4 wjazdy wyciągiem w cenie 4 groszy.

W pociągu bezpłatnie można przewozić jedną parę nart. Szczegółowy regulamin na stronie Centrum Aktywnego Wypoczynku Wieżyca.

Promocja będzie trwała maksymalnie do 30 marca 2019 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKM
Pomorskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.