TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zerwana sieć trakcyjna na trasie Poznań – Gniezno
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 09.02.2018 09:08:07
zdjęcie ilustracyjne

Kilkudziesięciominutowe opóźnienia notują w piątek od rana pociągi jadące między Poznaniem a Gnieznem. Ich przyczyną jest zerwana sieć trakcyjna.

Kilkudziesięciominutowe opóźnienia notują w piątek od rana pociągi jadące między Poznaniem a Gnieznem. Ich przyczyną jest zerwana sieć trakcyjna.

Jak poinformował w piątek Zbigniew Wolny ze spółki PKP Polskie Linie Kolejowe, sieć trakcyjną na jednym z torów uszkodził skład towarowy. Zdarzenie miało miejsce w Pierzyskach między Gnieznem a Pobiedziskami. Z tego powodu pociągi w obu kierunkach muszą jeździć po drugim torze. Trwa usuwanie awarii.

Wolny dodał, że opóźnienia składów lokalnych i dalekobieżnych mogą sięgać kilkudziesięciu minut. 

Po godzinie 10 przywrócono normalny ruch pociągów. Awaria utrudniająca w piątek ruch na tym odcinku została usunięta. Wskutek zerwanej sieci trakcyjnej składy musiały jeździć po jednym torze.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
sieć trakcyjna
PKP PLK
Gniezno
Poznań
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.