TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zderzenie radiowozu z tramwajem w Poznaniu
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 09.10.2017 13:49:53 2 komentarze
Zderzenie radiowozu z tramwajem w Poznaniu (foto: PAP)

3 osoby zostały ranne w wyniku zderzenia policyjnego radiowozu z tramwajem na poznańskich Zawadach. Osoby poszkodowane to dwaj policjanci i osoba cywilna, która jechała razem z nimi.

3 osoby zostały ranne w wyniku zderzenia policyjnego radiowozu z tramwajem na poznańskich Zawadach. Osoby poszkodowane to dwaj policjanci i osoba cywilna, która jechała razem z nimi.

Jak powiedział PAP mł. asp. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji, do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 10.00 na ul. Podwale przy poznańskiej dzielnicy Zawady. Tramwaj wykoleił się.

"W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. To dwóch policjantów i jedna osoba cywilna, która razem z nimi jechała radiowozem" – powiedział.

Jak dodał, obecnie są wyjaśniane okoliczności wypadku. W miejscu zdarzenia wstrzymany był ruch tramwajowy i samochodowy. Tramwaje linii 3 i 7 kursowały do Miłostowa, a autobusy jadące od ronda Śródka kierowane były objazdem przez ul. Św. Michała.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
wypadek
wykolejenie
  • zibi – 09.10.2017

    Ciekawe jak w takim miejscu może dość do kolizji,przecież są światła oraz znak uwaga tramwaj,ale jak kierowca się zagada a grzeje z grubej rury, a tu nagle wyrasta światło czerwone zauważone o ostatniej chwili to jest bum bum.Podobny wypadek widziałem na moście teatralnym kierowca nie miał szans jak wbił się w tramwaj jadący w kierunku Sobieskiego.Jest niby zielona fala ale tramwaj może ją zmienić na swoje pierwszeństwo- tak to działa.Policja mam nadzieje sprawy nie zamiecie pod dywan i wyciągnie konsekwencje.

  • Misiek Krk – 10.10.2017

    To zależy czy jechali na "bombach".

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.