TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zderzenie radiowozu z tramwajem w Poznaniu
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 09.10.2017 13:49:53 2 komentarze
Zderzenie radiowozu z tramwajem w Poznaniu (foto: PAP)

3 osoby zostały ranne w wyniku zderzenia policyjnego radiowozu z tramwajem na poznańskich Zawadach. Osoby poszkodowane to dwaj policjanci i osoba cywilna, która jechała razem z nimi.

3 osoby zostały ranne w wyniku zderzenia policyjnego radiowozu z tramwajem na poznańskich Zawadach. Osoby poszkodowane to dwaj policjanci i osoba cywilna, która jechała razem z nimi.

Jak powiedział PAP mł. asp. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji, do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 10.00 na ul. Podwale przy poznańskiej dzielnicy Zawady. Tramwaj wykoleił się.

"W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. To dwóch policjantów i jedna osoba cywilna, która razem z nimi jechała radiowozem" – powiedział.

Jak dodał, obecnie są wyjaśniane okoliczności wypadku. W miejscu zdarzenia wstrzymany był ruch tramwajowy i samochodowy. Tramwaje linii 3 i 7 kursowały do Miłostowa, a autobusy jadące od ronda Śródka kierowane były objazdem przez ul. Św. Michała.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
wypadek
wykolejenie
  • zibi – 09.10.2017

    Ciekawe jak w takim miejscu może dość do kolizji,przecież są światła oraz znak uwaga tramwaj,ale jak kierowca się zagada a grzeje z grubej rury, a tu nagle wyrasta światło czerwone zauważone o ostatniej chwili to jest bum bum.Podobny wypadek widziałem na moście teatralnym kierowca nie miał szans jak wbił się w tramwaj jadący w kierunku Sobieskiego.Jest niby zielona fala ale tramwaj może ją zmienić na swoje pierwszeństwo- tak to działa.Policja mam nadzieje sprawy nie zamiecie pod dywan i wyciągnie konsekwencje.

  • Misiek Krk – 10.10.2017

    To zależy czy jechali na "bombach".

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!