TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zderzenie na przejeździe w Czechach, wykolejona Regionova
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.08.2018 09:42:18
Zderzenie na przejeździe w Czechach, wykolejona Regionova (foto: SZDC)

31 lipca doszło do groźnego wypadku na przejeździe kolejowym w Czechach. W wyniku wypadku urazów doznało 11 osób - dziewięciu pasażerów, maszynista i kierowca ciągnika.

31 lipca doszło do groźnego wypadku na przejeździe kolejowym w Czechach. W wyniku wypadku urazów doznało 11 osób - dziewięciu pasażerów, maszynista i kierowca ciągnika.

Szacowane straty to 22 miliony koron. Aby usunąć skutki wypadku, pracownicy SŽDC musieli użyć ciężki sprzęt.

W zderzeniu brał udział pociąg pasażerski, obsługiwany jednostką Regionova, jadący z Ražic do Tábora, pod który wjechał ciągnik rolniczy. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym, który wyposażony jest w znak ostrzegawczy bez szlabanów. W wyniku tego zdarzenia pociąg wykoleił się. Akcja ratunkowa było o tyle trudna, że z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne, ok. 50 litrów oleju hydraulicznego i 50 litrów oleju napędowego.

Ruch na trasie został już przywrócony.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przejazd kolejowy
kierowca
Czechy
  • Jacek Banasikowski – 03.08.2018

    A czy szanowny redahtór raczy napisać gdzie konkretnie ten wypadek się wydarzył?

  • Michał Grossmann – 03.08.2018

    A teraz panowie ostry zakręt w prawo...😜

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.