TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zakup biletów na pociągi PKP Intercity w aplikacji SkyCash wygodniejszy
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.10.2018 11:14:33
Zakup biletów na pociągi PKP Intercity w aplikacji SkyCash wygodniejszy

Zakup biletów na pociągi PKP Intercity stał się jeszcze łatwiejszy. Dzięki aktualizacji aplikacji SkyCash.

Zakup biletów na pociągi PKP Intercity stał się jeszcze łatwiejszy. Dzięki aktualizacji aplikacji SkyCash.

Przyniosła ona wiele usprawnień dla pasażerów, takich jak możliwość wyboru miejsca i łatwiejszy sposób naliczania zniżek, a także nowy wygląd wyszukiwarki pociągu.

Łatwy wybór rodzaju miejsca

Pasażerowie kupujący bilet na pociąg PKP Intercity w aplikacji SkyCash mogą teraz wybrać, czy chcą zająć miejsce przy oknie, korytarzu czy w środku. Dla niezdecydowanych zostaje oczywiście opcja "dowolne". Równie dużym ułatwieniem jest możliwość wyboru miejsca dla osoby z niepełnosprawnością lub dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

SkyCash umożliwia teraz także wybór miejsca w Strefie Ciszy w pociągach Pendolino. Z tej opcji na pewno ucieszy się wielu podróżnych. Na spokojną i komfortową podróż w ciszy od momentu wprowadzenia tej usługi w 2016 r. zdecydowało się już ponad milion pasażerów Pendolino.

Wygodniej dla rodzin

Na zmianach najbardziej skorzystają osoby, które podróżują pociągami PKP Intercity z dziećmi. W jednej transakcji można od teraz wybrać dowolną zniżkę dla każdego pasażera. Dzięki temu za jednym razem można kupić bilety dla rodziców i dzieci, każdemu przypisując odpowiednią ulgę. Co więcej, posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą w pełni korzystać z przysługujących im zniżek. PKP Intercity dostrzega coraz większe zainteresowanie podróżnych biletami rodzinnymi. W pierwszym półroczu 2018 roku na podstawie Biletu Rodzinnego bądź zniżek na Kartę Dużej Rodziny podróżowało ponad milion osób. Oznacza to wzrost o ponad 16% w stosunku do pierwszego półrocza ubiegłego roku.

Pamiętaj o aktualizacji!

Warto mieć zawsze aktualną wersję aplikacji SkyCash. Aktualizacje to większa stabilność działania, wyeliminowane dotychczasowe błędy oraz nowe funkcje, dzięki którym korzystanie ze SkyCash jest wygodniejsze. Informacja o dostępności aktualizacji znajduje się w odpowiednim sklepie (Google Play lub App Store) oraz w samej aplikacji, w zakładce "Aktualizacje".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
SkyCash
bilet