TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Warszawy do Zakopanego, wcale nie z Intercity!
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.04.2017 16:17:14 2 komentarze
Z Warszawy do Zakopanego, wcale nie z Intercity!

Z Warszawy do Zakopanego i to wcale nie z PKP Intercity? Da się!

Z Warszawy do Zakopanego i to wcale nie z PKP Intercity? Da się!

Koleje Mazowieckie informują, że Koleje Małopolskie uruchomią w dniach 29 kwietnia oraz 3 maja dodatkowe połączenia na trasie Kraków Główny ? Zakopane. Wszyscy, którzy 3 maja zechcą w wygodny sposób dotrzeć do Zakopanego z Warszawy, mogą skorzystać z przejazdu pociągiem Kolei Mazowieckich "Dragon", którym dojadą do Krakowa Głównego. W Krakowie Głównym mogą skorzystać z dogodnej przesiadki i pociągiem Kolei Małopolskich dotrzeć do Zakopanego. "Dragon" wystartuje z Warszawy Wschodniej o 8.24 i do Krakowa Głównego dotrze na 11.16. Jest to doskonałe skomunikowanie z pociągiem Kolei Małopolskich, który 3 maja odjedzie z Krakowa Głównego o 11.21, a w Zakopanem będzie o 14.21.

Przypomnijmy, że Dragon obsługiwany jest piętrowymi zestawami push&pull Bombardiera, do Zakopanego zaś pojedziemy nowoczesnym Impulsem województwa małopolskiego. Czy to początek współpracy dwóch przewoźników samorządowych?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Kraków
Dragon
Koleje Małopolskie
Zakopane
  • P5 – 27.04.2017

    5 Minut na przesiadkę? No nie wiem... No chyba że przyjazd jest na ten sam peron co odjazd.

  • dddbb – 28.04.2017

    Z pewnością 3 maja, kiedy wszyscy wracają, ciężko liczyć na tłumy w kierunku Zakopanego.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.