TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Warszawy do Karpacza - pociągiem i autobusem
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.12.2018 18:00:01
Z Warszawy do Karpacza - pociągiem i autobusem

Od 20 grudnia dzięki umowie PKP Intercity i Polbus PKS Wrocław na jednym bilecie dojedziemy z Wrocławia do Karpacza. Oferta będzie obowiązywać do końca ferii zimowych.

14 grudnia wrocławski Polbus PKS podpisał umowę z PKP Intercity na sezonowe połączenie do Karpacza. Na jej podstawie pasażerowie z Warszawy czy Wrocławia będą mogli dojechać do Jeleniej Góry pociągiem PKP Intercity, a tam przesiąść się do autobusu Polbus PKS, którym sprzed dworca kolejowego dojadą wprost do Karpacza. Na całą trasę będzie obowiązywał jeden bilet.

-"Liczymy, że nowe, połączenie z Warszawy przez Wrocław do Karpacza będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem – mówi Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.

W cenie połączenia kolejowego z Warszawy czy Wrocławia do Jeleniej Góry pasażerowie będą mogli dotrzeć do samego Karpacza. Oferta dotyczy pociągu Express Intercity Premium i dostępna będzie od 20 grudnia br. aż do końca ferii zimowych.

-"Współpraca z PKP Intercity jest dla nas szansą na zdobycie nowych kompetencji. A pasażerom umożliwi szybką i bezpieczną podróż do jednego z najpiękniejszych miast Dolnego Śląska – podkreśla Krzysztof Balawejder, prezes Polbus PKS.

Linia w szczegółach

  • Bilety na to połączenie będzie można kupić m.in. na stronie www.intercity.pl od poniedziałku 17 grudnia.

  • Połączenie do Karpacza dostępne będzie dla podróżnych od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, z wyłączeniem 24.12, 25.12 oraz 31.12.

  • Autobus powrotny funkcjonował będzie od poniedziałku do soboty z wyłączeniem 25.12, 26.12 oraz 1.01.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
PKS Polbus
PKP IC