TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z PolskimBusem do Donovaly z kodem: PARKSNOW
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.02.2017 15:27:45
Z PolskimBusem do Donovaly z kodem: PARKSNOW

Końcówka lutego to już niemal ostatnia szansa na to, aby wykorzystać dobre warunki na stokach i pozwolić sobie na kilkudniowe szaleństwo na nartach lub snowboardzie

Końcówka lutego to już niemal ostatnia szansa na to, aby wykorzystać dobre warunki na stokach i pozwolić sobie na kilkudniowe szaleństwo na nartach lub snowboardzie? A na www.polskibus.com właśnie pojawiła się promocja do słowackiej miejscowości Donovaly.

Już teraz rezerwacja wyjazdów do Donovaly z kodem: PARKSNOW zapewni Wam aż 25% zniżki na bilety

Oferta obejmuje wszystkie kursy z/do Warszawy oraz z/do Krakowa realizowane od dziś, 21 lutego do niedzieli, 26 lutego.

Kod promocyjny obowiązuje do piątku, 24 lutego włącznie, ale nie zapomnijcie, że pula tańszych biletów może wyczerpać się wcześniej!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wybierając się z nami do Donovaly, możecie zabrać ze sobą sprzęt sportowy bez żadnych dodatkowych opłat, choć istnieje dobry powód, dla którego warto rozważyć wypożyczenie nart czy deski na miejscu?

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.