TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z PKP Intercity za granicę z SuperPromo International
InfoRail.pl - Opublikowano: 31.01.2019 13:47:06
Z PKP Intercity za granicę z SuperPromo International

PKP Intercity przygotowała ofertę promocyjną SuperPromo International dzięki, której można podróżować po Europie już od 14,90 EUR.

PKP Intercity przygotowała ofertę promocyjną SuperPromo International dzięki, której można podróżować po Europie już od 14,90 EUR.

Zastanawiasz się nad podróżą samochodem za granicę? Jesteś pewien, że to najlepsze rozwiązanie? Dla przykładu, trasa Wrocław – Berlin to 345 km, natomiast Wrocław - Wiedeń to aż 535 km do pokonania! Aby dotrzeć na miejsce, musiałbyś poświęcić od czterech do sześciu godzin, biorąc pod uwagę postoje, ewentualne korki i niekorzystne warunki pogodowe. Jazda samochodem wymaga ciągłej koncentracji na drodze, co znacznie obniża komfort podróży. Lot samolotem – jest rozwiązaniem, dzięki któremu można oszczędzić czas (pomijając czasochłonną odprawę i dojazd z oddalonego lotniska do centrum miasta), jednakże koszty podróży zazwyczaj są wysokie

Zagraniczna podróż z PKP Intercity to gwarancja wygody, oszczędności i wielu możliwości. Od 9 grudnia 2018 r. została rozszerzona oferta połączeń międzynarodowych, dzieki której można dojechać do Wiednia, Bratysławy i Budapesztu bezpośrednio z wielu miast, tj. z Wrocławia, Raciborza, Kędzierzyna, Opola, Głogowa, Zielonej Góry i Rzepina. Do Berlina można dojechać dodatkowo z Gliwic, Zabrza, Katowic, Mysłowic, Jaworzna, Trzebini, Krzeszowic, Krakowa, Bochni, Brzeska, Tarnowa, Dębicy, Rzeszowa, Łańcuta, Przeworska, Jarosławia i Przemyśla.

Wybierając się w podróż do jednej z europejskich stolic z PKP Intercity masz gwarancję najwyższego komfortu. Dzięki wygodnym miejscom siedzącym i leżącym możesz swobodnie wypocząć. Przy każdym fotelu znajdują się gniazdka elektryczne, dzięki czemu możesz zrelaksować się przy ulubionym filmie czy serialu oglądanym na tablecie czy laptopie.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKP Intercity