TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Konina do Poznania 181 minut zamiast obecnych 88 minut
InfoRail.pl - Opublikowano: 24.05.2017 14:38:49 3 komentarze
Z Konina do Poznania 181 minut zamiast obecnych 88 minut

Remont poznańskiej linii kolejowej da się mocno we znaki mieszkańcom województwa wielkopolskiego.

Remont poznańskiej linii kolejowej da się mocno we znaki mieszkańcom województwa wielkopolskiego.

Obecnie pociąg z Konina do Poznania przez Wrześnię jedzie 88 minut. Już od 11 czerwca czas ten wydłuży się do 181 minut! Na szczęście Koleje Wielkopolskie uruchomią też połączenia bezpośrednie. Czas przejazdu autobusu to 100 minut.

Pasażerowie podróżujący z Kutna do Poznania odcinek Kutno – Konin przejadą pociągiem Kolei Wielkopolskich, następnie skorzystają z AKZ pomiędzy Koninem a Wrześnią, a dalej z Wrześni przejadą pociągiem Kolei Wielkopolskich. Jak wspominamy wcześniej dodatkowo uruchomione zostaną 4 pary bezpośrednich połączeń Konin – Poznań. Autobusowa Komunikacja Zastępcza na trasie Konin – Poznań pojedzie autostradą A2, bez zatrzymywania się na przystankach pośrednich. Odjazdy autobusów będą odbywać się spod dworca kolejowego w Koninie oraz Dworca Letniego w Poznaniu.

Rozkład jazdy znajdziecie na stronie Kolei Wielkopolskich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
rozkład jazdy
Konin
Poznań
Września
KKA
  • www – 24.05.2017

    Kto normalny będzie tym jeździł? Gratulacje dla kolejarzy!!! Powinni wystartować do Księgi rekordów Guinessa. Mają ogromną szansę na sukces.

  • zmęczony tempem remontów – 24.05.2017

    Bo jak zwykle stachanowcy w akcji. Zamiast robić ciężkim sprzętem 24h/dobę, 7 dni w tygodniu to się będą zabawiać po 5-6 godzin dziennie łopatą, taczką i pożyczoną raz w miesiącu białoruśką. K#@%@#%a, mamy XXI wiek podobno...

  • Wróżka Jadwiga – 25.05.2017

    KKA w tym projekcie z najtańszą ofertą okaże się wielkim blamażem i skandalem , który odbije się szerokim echem w całej europie. Tylko PKS POZNAŃ byłby w stanie dobrze zorganizować KKA ale wybrano łachudry z robotniczej wiochy mielec

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!