TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z kolei na baseny. Rachwalski Prezesem Aqua-Zdrój
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.03.2019 10:35:17
Z kolei na baseny. Rachwalski Prezesem Aqua-Zdrój (foto: Aqua-Zdrój)

11 marca w Centrum AQUA-ZDRÓJ podczas konferencji prasowej zaprezentowano nowego Prezesa Zarządu Spółki. To Piotr Rachwalski, czyli były prezes Kolei Dolnośląskich.

11 marca w Centrum AQUA-ZDRÓJ podczas konferencji prasowej zaprezentowano nowego Prezesa Zarządu Spółki. To Piotr Rachwalski, czyli były prezes Kolei Dolnośląskich.

Po zmianie władzy w województwie dolnośląskim nastąpiły też zmiany na stanowiskach kierowniczych samorządowej spółki kolejowej. Czas Piotra Rachwalskiego skończył się. Zastąpił go Damian Stawikowski.

Piotr Rachwalski to manager i przedsiębiorca, ekonomista transportu, praktyk z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami zajmującymi się transportem publicznym (drogowym i kolejowym), doradca i ekspert. Z wykształcenia ekonomista transportu. Ukończył także studia z zakresu marketingu i public relations. Założyciel i wieloletni prezes powołanego do życia w 1999 roku Instytutu Rozwoju i Promocji Kolei. Założyciel i wieloletni prezes firmy przewozowej Nord Express, największej prywatnej firmy przewozowej na Pomorzu Środkowym. Od czerwca 2014 do stycznia 2019 prezes Koleje Dolnośląskie S.A. W tym czasie spółka była najszybciej rozwijającym się przewoźnikiem kolejowym w Polsce.

Dla przypomnienia Damian Stawikowski to były sekretarz miasta Lubin i wicestarosta Lubiński. Po objęciu stanowiska stwierdził, że od kilkunastu lat nie jechał pociągiem. Ale jest usprawiedliwiony. W Lubinie, w którym mieszka pociągi nie jeżdżą…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
  • Paweł Pasternak – 12.03.2019

    Tam się zmarnuje. Powinien być ministrem transportu!

  • Tomek Kacper – 12.03.2019

    Słabo to wygląda. Kolejny człowiek orkiestra. Ciekawe kiedy ostatnio był na basenie? Naprawdę na siłę nie trzeba być prezesem zawsze i wszędzie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.