TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Arrivą na Pol and Rock komfortowo
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.07.2019 15:19:21
Z Arrivą na Pol and Rock komfortowo

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl Arriva, wraz z Kujawsko-Pomorskim Urzędem Marszałkowski, uruchomi połączenia na festiwal Pol`and`Rock.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl Arriva, wraz z Kujawsko-Pomorskim Urzędem Marszałkowski, uruchomi połączenia na festiwal Pol`and`Rock.

Jego uczestnicy, którzy zdecydują się na skorzystanie z pociągów Arrivy, będą podróżować komfortowymi pociągami. Jak poinformowała nas rzecznika prasowa przewoźnika Joanna Parzniewska do obsługi festiwalowych połączeń planowane są pojazdy szynowe typu MR/MRD. Te, mimo, swojego wieku, są obecnie nadal jednymi z najbardziej komfortowych spalinowych składów, kursujących po Polsce. A już na pewno zapewniają wyższy komfort podróżowania niż EN57, które zapewne zostaną skierowane do obsługi festiwalowych połączeń przez Przewozy Regionalne.

Przypomnijmy, że Arriva specjalne pociągi uruchomi 31 lipca, czyli na dzień przed rozpoczęciem tegorocznego festiwalu. Kursować będą przez 4 dni (w środę 31 lipca, czwartek 1 sierpnia, sobotę 3 sierpnia i niedzielę 4 sierpnia). Pociągi relacji Toruń Główny – Kostrzyn i Kostrzyn – Toruń Główny przeznaczone są dla mieszkańców województwa i zatrzymywać się będą wyłącznie na 3 stacjach: Toruń Główny, Bydgoszcz Główna i Kostrzyn.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.