TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wypadek na przejeździe, nie żyją dwie osoby
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 11.10.2017 11:10:10 3 komentarze
Wypadek na przejeździe, nie żyją dwie osoby (foto: PSP Lublin)

Dwie osoby - kobieta i dziecko - zginęły w wypadku, do którego doszło we wtorek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Niedrzwica Kościelna (Lubelskie).

Dwie osoby - kobieta i dziecko - zginęły w wypadku, do którego doszło we wtorek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Niedrzwica Kościelna (Lubelskie).

Drugie dziecko w stanie ciężkim przewieziono do szpitala - poinformowała policja.

Na przejeździe kolejowym, na lokalnej drodze w Niedrzwicy Kościelnej, doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem relacji Stalowa Wola - Lublin. "Na miejscu zginęła kobieta kierująca autem - w wieku około 30 lat - oraz 9-miesięczne dziecko" - powiedziała PAP Anna Kamola z biura prasowego policji w Lublinie.

"Drugie dziecko, 9-letnie, w ciężkim stanie, zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie" - dodała Kamola. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku. "Maszynista był trzeźwy" - zaznaczyła policjantka.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
  • kolejFAN – 11.10.2017

    Rozwala mnie ten tekst "maszynista był trzeźwy".a gdyby nie był to co? przefrunąłby nad samochodem??? (abstrachując od oczywistości że każdy kierujący wszelkim pojazdem powinien być trzeźwy).

  • G.kolejarz – 11.10.2017

    Umiejętności polskich kierowców są mierne.Ograniczenie ruchu drogowego poprzez rozwój transportu zbiorowego to bardzo dobry trend.Podnoszenie dyscypliny w ruchu drogowym powinno przynieść poprawę bezpieczeństwa. Tylko policja w Polsce niewiele może.

  • kolejFAN – 11.10.2017

    Nagroda darwina ... przy takim takcie na tej linii ... debilka do kwadratu ... tylko dzieci szkoda

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.