TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wykolejenie na stacji Motycz. PKP PLK już przywróciły ruch między Puławami i Lublinem
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.04.2020 11:45:30
Wykolejenie na stacji Motycz. PKP PLK już przywróciły ruch między Puławami i Lublinem (źródło: Radio Lublin)

Przywrócony został ruch kolejowy między Lublinem a Puławami (Lubelskie), po tym jak na stacji Motycz w nocy wykoleiła się lokomotywa i wagony z tłuczniem. Nikt nie został poszkodowany – poinformował rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec.

Przywrócony został ruch kolejowy między Lublinem a Puławami (Lubelskie), po tym jak na stacji Motycz w nocy wykoleiła się lokomotywa i wagony z tłuczniem. Nikt nie został poszkodowany – poinformował rzecznikPKPPLK Mirosław Siemieniec.

"W nocy około godz. 2 zapewniono przejazd przez stację Motycz po jednym torze. Pociągi z Lublina w stronę Puław oraz od strony Puław kursują. Na stacji nadal działają służby, by zapewnić przejazd także drugim torem" – podał Siemieniec.

W środę po godz. 22 na stacji Motycz wykoleiła się lokomotywa i wagony towarowe załadowane tłuczniem. Nikt nie został poszkodowany, nie ma zagrożenia dla środowiska – zapewnił Siemieniec.

Teren został zabezpieczony. Przyczyny wypadku pociągu wykonawcy remontu linii kolejowej będzie ustalać specjalna komisja. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lublin
Puławy
PKP PLK
wykolejenie