TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wykolejenie Darta w Zielonej Górze
InfoRail.pl - Opublikowano: 25.02.2019 11:18:59
zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj (24 lutego) w Zielonej Górze doszło do wykolejenia Darta. Informację tę potwierdzają nam PKP Intercity.

Wczoraj (24 lutego) w Zielonej Górze doszło do wykolejenia Darta. Informację tę potwierdzają nam PKP Intercity.

Wczoraj w godzinach porannych w Zielonej Górze doszło do wykolejenia pociągu 7112 IC Konopnicka. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia specjalna komisja. Pasażerowie zostali przelokowani do pociągu PR i od Wrocławia kontynuowali podróż składem zastępczym – poinformowała nas rzeczniczka prasowa PKP Intercity Agnieszka Serbeńska.

Oczywiście należy poczekać na efekty prac komisji, z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że doszło do samoistnego wyluzowania jednostki, co skutkowało jego przemieszczeniem się i wykolejeniem na jednym z rozjazdów. W tej chwili trudno przesądzać, czy zawinił sprzęt czy człowiek, zdarzenie jednak należy odnotować. Oby nie było ich więcej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
PKP Intercity
Dart
Zielona Góra
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.