TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wstrzymany ruch pociągów na trasie Poznań-Wrocław
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 30.04.2019 10:12:21
Wstrzymany ruch pociągów na trasie Poznań-Wrocław (mat. pras.)

Do ok. godz. 12 zablokowana będzie trasa kolejowa Poznań-Wrocław, na odcinku między Bojanowem a Lesznem.

Do ok. godz. 12 zablokowana będzie trasa kolejowa Poznań-Wrocław, na odcinku między Bojanowem a Lesznem.

We wtorek rano doszło tam do uszkodzenia sieci trakcyjnej. Pociągi dalekobieżne kursują objazdem, na lokalnych połączeniach uruchomiono komunikację zastępczą. We wtorek rano jeden z pociągów uszkodził pantograf, w wyniku czego doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej. Sieć trakcyjna nie jest zerwana, natomiast doszło do jej uszkodzenia, co oznacza, że pociągi nie mogą przejechać. Problem jest taki, że w tym miejscu jeden tor jest remontowany, a do tego zdarzenia doszło na torze, na którym odbywa się ruch. Skutkuje to tym, że między Bojanowem a Lesznem nie kursują obecnie żadne pociągi.

Składy dalekobieżne kursują objazdem, uruchomiono także komunikację zastępczą. Na miejscu trwa usuwanie awarii, ruch ma zostać przywrócony ok. południa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
sieć trakcyjna
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.