TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Przewozy Regionalne zlecą świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.03.2019 20:22:25

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o., Oddział Dolnośląski we Wrocławiu informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o., Oddział Dolnośląski we Wrocławiu informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej

Dane zamawiającego:

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o., Oddział Dolnośląski we Wrocławiu

50-084 Wrocław

Stanisława Małachowskiego 9

Tel. +48 782452349

Fax. +48 717175509

E-mail monika.czubaszewska@p-r.com.pl

WWW www.polregio.pl

Przedmiot zamówienia:

Świadczenie usługi przewozu osób komunikacją autobusową na odcinku Grabowno Wielkie – Odolanów – Ostrów Wlkp. – Grabowno Wielkie w terminie od 7.5.2019 r. do 31.8.2019 r. w zastępstwie realizowanych przez "Przewozy Regionalne" Sp. z o.o. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z planowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pracami modernizacyjnymi.

Przewidywany przebieg pojazdów (autobusów i samochodów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych) w okresie obowiązywania Umowy to maksymalnie 101 923 wozokm w zakresie zamówienia podstawowego, o którym mowa w ust. 1.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 4 kwiecień 2019 r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
komunikacja zastępcza
Przewozy Regionalne
Oddział Dolnośląski
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.