TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wróć z Nocy Naukowców z Kolejami Małopolskimi
- Opublikowano: 28.09.2018 13:14:55
Wróć z Nocy Naukowców z Kolejami Małopolskimi (foto: UMWM)

Już dziś Małopolska Noc Naukowców. Od godz. 18.00 na spragnionych naukowych wrażeń czeka ponad 1700 różnych wydarzeń w 8 miastach Małopolski. W akcję włączyły się też Koleje Małopolskie.

Już dziś Małopolska Noc Naukowców. Od godz. 18.00 na spragnionych naukowych wrażeń czeka ponad 1700 różnych wydarzeń w 8 miastach Małopolski. W akcję włączyły się też Koleje Małopolskie, które z myślą o wszystkich uczestnikach Nocy Naukowców przygotowały specjalny rozkład jazdy.

W tegoroczną Małopolską Noc Naukowców włączyło się 55 instytucji z kilku miast regionu. Dla uczestników przygotowano setki wydarzeń, eksperymentów, warsztatów i pokazów. Będzie to też niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z naukowcami z uczelni wyższych i instytutów badawczych oraz przekonać się, jak wygląda ich praca.

W łatwiejszym dotarciu na wybrane wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców pomogą Koleje Małopolskie, które przygotowały dodatkowe kursy pociągów. Skorzystają z nich osoby mieszkające poza Krakowem, które podczas Nocy Naukowców chciałyby wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez krakowskie uczelnie, instytuty naukowe i centra badawcze. To dla nich zostaną uruchomione specjalne kursy, które zapewnią komfortowy i bezpieczny powrót z Krakowa do Miechowa, Skawiny, Tarnowa oraz Wieliczki.

Rozkład jazdy na Małopolską Noc Naukowców:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.