TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wróć z Nocy Naukowców z Kolejami Małopolskimi
- Opublikowano: 28.09.2018 13:14:55
Wróć z Nocy Naukowców z Kolejami Małopolskimi (foto: UMWM)

Już dziś Małopolska Noc Naukowców. Od godz. 18.00 na spragnionych naukowych wrażeń czeka ponad 1700 różnych wydarzeń w 8 miastach Małopolski. W akcję włączyły się też Koleje Małopolskie.

Już dziś Małopolska Noc Naukowców. Od godz. 18.00 na spragnionych naukowych wrażeń czeka ponad 1700 różnych wydarzeń w 8 miastach Małopolski. W akcję włączyły się też Koleje Małopolskie, które z myślą o wszystkich uczestnikach Nocy Naukowców przygotowały specjalny rozkład jazdy.

W tegoroczną Małopolską Noc Naukowców włączyło się 55 instytucji z kilku miast regionu. Dla uczestników przygotowano setki wydarzeń, eksperymentów, warsztatów i pokazów. Będzie to też niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z naukowcami z uczelni wyższych i instytutów badawczych oraz przekonać się, jak wygląda ich praca.

W łatwiejszym dotarciu na wybrane wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców pomogą Koleje Małopolskie, które przygotowały dodatkowe kursy pociągów. Skorzystają z nich osoby mieszkające poza Krakowem, które podczas Nocy Naukowców chciałyby wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez krakowskie uczelnie, instytuty naukowe i centra badawcze. To dla nich zostaną uruchomione specjalne kursy, które zapewnią komfortowy i bezpieczny powrót z Krakowa do Miechowa, Skawiny, Tarnowa oraz Wieliczki.

Rozkład jazdy na Małopolską Noc Naukowców:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Kraków