TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wreszcie ruszą prace na warszawskim Moście Gdańskim?
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.05.2018 10:31:47
Wreszcie ruszą prace na warszawskim Moście Gdańskim? (źródło: Wikipedia/Adrian Grycuk, lic. CC BY-SA 3.0)

Na konieczność przeprowadzenia prac na warszawskim Moście Gdańskim zwracaliśmy już uwagę. Mówił o tym również w rozmowie z InfoRail.pl szef Kolei Mazowieckich Robert Stępień. Wygląda na to, że drgnęło w tym temacie.

Na konieczność przeprowadzenia prac na warszawskim Moście Gdańskim zwracaliśmy już uwagę. Mówił o tym również w rozmowie z InfoRail.pl szef Kolei Mazowieckich Robert Stępień. Wygląda na to, że drgnęło w tym temacie.

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na wykonanie robót budowlanych oraz opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót dla zabudowy koryta balastowego w torze nr 1 wraz z nawierzchnią kolejową na tłuczniu oraz robotami towarzyszącymi, związanymi z poprawą bezpieczeństwa na kolejowym Moście Gdańskim w Warszawie w ramach projektu pn.: "Poprawa bezpieczeństwa i likwidacja zagrożeń eksploatacyjnych na sieci kolejowej – Prace na moście Gdańskim w Warszawie".

Obecnie ruch pociągów na Moście Gdańskim ruch pociągów prowadzony jest po jednym torze, co jest pewnym utrudnieniem dla przewoźników, głównie dla Kolei Mazowieckich i SKM Warszawa. Oferty w przetargu można składać do 11 czerwca 2018 roku. Na realizację prac będzie 12 miesięcy.

Kryteria przetargowe to:

Termin realizacji - Waga: 30 %

Okres rękojmi i gwarancji - Waga: 10 %

Cena - Waga: 60 %.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
most
Warszawa
Most Gdański
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.