TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Województwo Małopolskie sprawdza Koleje Małopolskie
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.05.2019 10:47:55
Województwo Małopolskie sprawdza Koleje Małopolskie

Nowa władza w województwie małopolskim nie próżnuje. Po zmianach we władzach Kolei Małopolskich teraz czas na audyt.

Nowa władza w województwie małopolskim nie próżnuje. Po zmianach we władzach Kolei Małopolskich teraz czas na audyt.

Województwo Małopolskie ogłosiło właśnie przetarg na wykonanie audytu finansowego, dotyczącego realizacji umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie kolejowym z operatorem Koleje Małopolskie oraz świadczenie usług doradczych (eksperckich) na wniosek zamawiającego.

Oferty na wykonanie przedmiotowego audytu należy składać do 7 czerwca 2019 roku. Sam audyt ma zostać wykonany do 30 listopada br.

Pozycja Kolej Małopolskich w regionie wydaje się być coraz słabsza. Trudno nie zauważyć przyczajonych Przewozów Regionalnych, które chętnie przejęłyby zadania realizowane przez samorządowego przewoźnika. To jednak nie jest takie proste. Może audyt pomoże? Czekamy na jego wyniki.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Małopolskie
Koleje Małopolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.