TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Województwo lubelskie kupuje 11 ezt-ów
- Opublikowano: 13.02.2018 10:47:05
Województwo lubelskie kupuje 11 ezt-ów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił przetarg na dostawę 11 dwuczłonowych ezt-ów. Będą to pierwsze nowe składy elektryczne w historii regionu.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił przetarg na dostawę 11 dwuczłonowych ezt-ów. Będą to pierwsze nowe składy elektryczne w historii regionu.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa ezt-ów przeznaczonych do obsługi kolejowego, regionalnego ruchu pasażerskiego z prędkością eksploatacyjną nie mniejszą niż 160 km/h na różnych kategoriach linii kolejowych o peronach o wysokości w przedziale 300-1000 mm. Składy mają zostać dostarczone do 30 listopada 2019 roku.

Wymagane jest doświadczenie. O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy-w tym okresie, dostawy co najmniej 5 nowych, wieloczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych, o łącznej ich wartości nie mniejszej niż 60 000 000,00 PLN brutto.

Oferty można składać do 22 marca 2018 roku.

Kryteria wyboru to: cena-60 % i okres gwarancji-40 %.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
  • כריס וורובל – 13.02.2018

    Ja widze w prawej strony obrazku - Multiple Unit od Nerderlandse Spoorwegen (Netherlands Railway)' Moje pytanie do was jest' Od kont u was w polsce jeżdzom pociągi z holandii?🚉😀

  • Kuba Perkowski – 13.02.2018

    Trochę nie rozumiem sensu zamawiania dwuczłonowych pojazdów

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.