TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Województwo lubelskie kupuje 11 ezt-ów
- Opublikowano: 13.02.2018 10:47:05
Województwo lubelskie kupuje 11 ezt-ów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił przetarg na dostawę 11 dwuczłonowych ezt-ów. Będą to pierwsze nowe składy elektryczne w historii regionu.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił przetarg na dostawę 11 dwuczłonowych ezt-ów. Będą to pierwsze nowe składy elektryczne w historii regionu.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa ezt-ów przeznaczonych do obsługi kolejowego, regionalnego ruchu pasażerskiego z prędkością eksploatacyjną nie mniejszą niż 160 km/h na różnych kategoriach linii kolejowych o peronach o wysokości w przedziale 300-1000 mm. Składy mają zostać dostarczone do 30 listopada 2019 roku.

Wymagane jest doświadczenie. O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy-w tym okresie, dostawy co najmniej 5 nowych, wieloczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych, o łącznej ich wartości nie mniejszej niż 60 000 000,00 PLN brutto.

Oferty można składać do 22 marca 2018 roku.

Kryteria wyboru to: cena-60 % i okres gwarancji-40 %.Sprawdź też:
  • כריס וורובל – 13.02.2018

    Ja widze w prawej strony obrazku - Multiple Unit od Nerderlandse Spoorwegen (Netherlands Railway)' Moje pytanie do was jest' Od kont u was w polsce jeżdzom pociągi z holandii?🚉😀

  • Kuba Perkowski – 13.02.2018

    Trochę nie rozumiem sensu zamawiania dwuczłonowych pojazdów

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.