TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

WKD sprzedaje kolejne EN94
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.06.2018 11:28:36
zdjęcie ilustracyjne (foto: WKD)

Warszawska Kolej Dojazdowa wystawiła na sprzedaż trzy kolejne jednostki EN94. Tym razem to pojazdy o numerach 08, 33 i 39.

Warszawska Kolej Dojazdowa wystawiła na sprzedaż trzy kolejne jednostki EN94. Tym razem to pojazdy o numerach 08, 33 i 39.

Wszystkie mają trafić na złom. Obecnie stacjonują na terenie siedziby WKD w Grodzisku Mazowieckim. Oferty na ich zakup można składać do 12 czerwca 2018 roku.

Decyduje cena.

Przypomnijmy, że EN94 po raz ostatni wyjechały na szlaki nieco ponad 2 lata temu. Po ponad 44 latach służby zostały definitywnie wycofane z eksploatacji i po zmianie napięcia zasilania w sieci trakcyjnej na linii WKD całkowicie zastąpione przez nowo wyprodukowane pojazdy EN100, które dostarczył Newag. Teraz trwa wyprzedaż EN94, które w większości trafiają na złom.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
WKD
EN94
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.