TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wizz Air - promocja na 4 października 2017
WIZZAIR - Opublikowano: 04.10.2017 07:13:51
Wizz Air - promocja na 4 października

Wizz Air oferuje zniżkę 20% dotyczącą zakupu biletów na loty realizowane od 29 października 2017 r. Aby z niej skorzystać należy zakupić bilet dziś, w środę 4 października, najpóźniej do godziny 23:59.

Wizz Air oferuje zniżkę 20% dotyczącą zakupu biletów na loty realizowane od 29 października 2017 r. Aby z niej skorzystać należy zakupić bilet dziś, w środę 4 października, najpóźniej do godziny 23:59.

Dotyczy lotów realizowanych przed 29 października 2017 r. Zniżka 20% dotyczy ceny biletów w WIZZ Discount Club w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25 cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Dotyczy lotów realizowanych od 29 października 2017 r.

Zniżka 20% dotyczy ceny biletów w WIZZ Discount Club w tym podatków oraz opłat obowiązkowych , ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Ze zniżki można skorzystać tylko wtedy, gdy członek WIZZ Discount Club również uczestniczy w podróży. Promocja trwa rozpoczyna się o godzinie 0:00 4 października i trwa do 23:59 tego samego dnia (czas środkowoeuropejski). Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com, w aplikacji mobilnej WIZZ.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Wizz Air
WizzAir
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.