TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wiosenna promocja Interrail
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.03.2018 12:45:30
Wiosenna promocja Interrail

PKP Intercity przypominają i zachęcają do skorzystania z oferty Interrail. Tym bardziej, warto, że mamy teraz wiosenną promocję.

PKP Intercity przypominają i zachęcają do skorzystania z oferty Interrail. Tym bardziej, warto, że mamy teraz wiosenną promocję.

Bilet Interrail Global Pass umożliwia podróżowanie po 30 krajach Europy, a Interrail One Country Pass pozwala na nieograniczone podróże po wybranym państwie. Planując wakacje już teraz, warto skorzystać z wiosennej promocji. Oferta jest ważna do końca marca, ale z biletów można korzystać przez 11 miesięcy od daty zakupu. Bilety Interrail gwarantują swobodę podróżowania dopasowaną do indywidualnych potrzeb. To dobra oferta dla osób, które w czasie podróży elastycznie zarządzają czasem.

Koleją przez Europę

Bilet Interrail Global Pass upoważnia do przejazdów pociągami w 30 krajach, m.in. we Włoszech, Niemczech, Francji czy Hiszpanii. Dostępny jest w dwóch opcjach: flexi i continuous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w ramach określonego przy zakupie terminu ważności. Pasażerowie mogą wybrać 5 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania w ciągu 15-dniowego terminu ważności albo 7, 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu miesiąca. W przypadku drugiej opcji (continuous), pasażer może podróżować bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc.

Podróże po wybranym kraju

Bilet Interrail One Country Pass umożliwia wygodne podróżowanie po wybranym kraju. W ramach tej oferty dostępne są bilety typu flexi na 3, 4, 6 albo 8 dni przejazdów, do wykorzystania w ciągu miesiąca. Dodatkowo możesz łączyć podróż koleją z wycieczką statkiem, na przykład, jeśli podróżujesz z Rzymu na Sycylię, pokonasz Cieśninę Mesyńską na pokładzie specjalnego promu. Z oferty promocyjnej wyłączone są bilety na terenie państw: Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia i Szwajcaria.

Z biletu One Country Pass nie można również korzystać w kraju zamieszkania.

Wiosenna promocja

W marcu obowiązują promocyjne ceny – 15% na wszystkie bilety Global. Z oferty można skorzystać od razu lub w okresie 11 miesięcy od daty zakupu, co pozwala na wcześniejsze zaplanowanie wiosennej lub letniej wyprawy. Aby otrzymać zniżkę 15%, należy nabyć bilet za pośrednictwem strony www.interrail.eu. Trafi on do nabywcy kurierem. Za taką usługę doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 15 euro. Bilet kupiony w promocji nie podlega zwrotowi lub wymianie.

TOP 5: najchętniej odwiedzane kraje z Interrail

Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Francja i Hiszpania to najchętniej odwiedzane kraje z biletami Interrail. Polacy również najczęściej wybierają Niemcy, Szwajcarię i Francję. Chętnie podróżują także po Austrii i Anglii. Najpopularniejszymi trasami są natomiast: Berlin – Praga, Hamburg – Kopenhaga, Budapeszt – Wiedeń, Praga – Wiedeń, Budapeszt – Praga. Z oferty Interrail najczęściej korzystają mieszkańcy: Anglii, Niemiec, Szwajcarii, Skandynawii i Hiszpanii. Od stycznia do sierpnia 2017 roku z biletami Global Pass i One Country Pass podróżowało ponad 225 tys. pasażerów.

Rezerwacja miejsc

Większość pociągów nie wymaga rezerwacji miejsca. Warto mieć to jednak na uwadze szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy obłożenie składów jest większe niż zwykle. Aplikacja mobilna i rozkład jazdy pociągów na stronie interrail.eu podpowiedzą, czy rezerwacja w przypadku wybranego pociągu jest niezbędna. W niektórych przypadkach osoby podróżujące z biletem Interrail w ramach rezerwacji mogą bezpłatnie skorzystać również z posiłków, napojów oraz prasy. Zarezerwuj miejsce, aby mieć pewność, że dotrzesz do celu w komfortowych warunkach – zachęca przewoźnik.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
Interrail
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.