TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wielkopolskie EN57 z biletomatami
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.01.2019 10:06:34
Wielkopolskie EN57 z biletomatami (foto: KW)

Koleje Wielkopolskie chcą wyposażyć swoje EN57 w nowoczesne automaty biletowe.

Koleje Wielkopolskie chcą wyposażyć swoje EN57 w nowoczesne automaty biletowe.

Przewoźnik ogłosił właśnie przetarg na ich dostawę. Łącznie chce pozyskać 12 sztuk biletomatów. W postępowaniu o udzielenie Zamówienia mogą brać udział wyłącznie Wykonawcy, którzy w terminie do 18.01.2019 godz. 11.00 , za pośrednictwem Platformy Zakupowej złożą zgłoszenie udziału w Postępowaniu.

Decyduje cena.

Postępowanie prowadzone będzie w trzech etapach:

a) I etap – składanie ofert,

b) II etap - licytacja elektroniczna – licytacja rozpocznie się automatycznie po zakończeniu I etapu i potrwa 15 minut,

c) III etap – składający się z podetapów: dogrywek, których warunki dokładnie opisano w ustawieniu postępowania na Platformie Zakupowej. Każda dogrywka trwa 3 minuty - uruchomia się, jeżeli w ciągu ostatnich 3 minut postępowania zostanie złożona prawidłowo kolejna oferta (postąpienie). Wykonawcy zaakceptowani przez Zamawiającego, którzy na etapie składania ofert (I etap) nie złożą prawidłowo (zgodnie z SIWZ) oferty, zostaną automatycznie wyproszeni z dalszych etapów postępowania.

Wymagany termin realizacji zamówienia to 14 tygodni.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
EN57
Koleje Wielkopolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.