TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wielkopolski SA105 dostanie nowy SIP
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.07.2019 12:06:10
Wielkopolski SA105 dostanie nowy SIP (żródło: Wikipedia/Augiasz, lic. CC BY 2.5)

Koleje Wielkopolskie ogłosiły przetarg na projekt, dostawa i montaż systemu informacji pasażerskiej na pojeździe SA105-001.

Koleje Wielkopolskie ogłosiły przetarg na projekt, dostawa i montaż systemu informacji pasażerskiej na pojeździe SA105-001.

Postępowanie prowadzone jest w trzech etapach:

a) I etap – składanie ofert,

b) II etap - licytacja elektroniczna – licytacja rozpocznie się automatycznie po zakończeniu I etapu i potrwa 15 minut,

c) III etap – składający się z podetapów: dogrywek, których warunki dokładnie opisano w ustawieniu postępowania na Platformie Zakupowej.

Oferty można składać do 25 lipca 2019 roku. Decyduje cena.

Nowy SIP ma obejmować tablice czołowe i boczne oraz system nagłośnienia, a także interkom. Na pojeździe powinien zostać zamontowany w ciągu 30 dni od podpisania umowy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
Wielkopolska
SA105
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.