TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wielkopolska dokupuje dwa spalinowe składy
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.06.2017 10:23:20 9 komentarzy
Rada Miasta Poznania przyjęła uchwałę dotyczącą rozszerzenia oferty Bus-Tramwaj-Kolej (foto: KW)

Województwo Wielkopolskie ogłosiło przetarg na dostawę dwóch dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych, wyprodukowanych i dopuszczonych do eksploatacji po 1 stycznia 2015 r.

Województwo Wielkopolskie ogłosiło przetarg na dostawę dwóch dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych, wyprodukowanych i dopuszczonych do eksploatacji po 1 stycznia 2015 r.

Zamówienie obejmuje ponadto:

1) udzielenie instruktaży technicznych w zakresie obsługi i utrzymania pojazdów osobom wskazanym przez zamawiającego;

2) udzielenie gwarancji na dostarczone pojazdy;

3) opracowanie i przekazanie dokumentacji technicznej

4) udzielenie licencji na dokumentację techniczną i oprogramowanie.

Pociągi zostaną przekazane Kolejom Wielkopolskim, które kilka dni temu, o czym pisaliśmy w InfoRail.pl ogłosiły przetarg na dostawę czterech podobnych szt-ów. Pociągi mają zostać dostarczone do 15 grudnia 2017 roku. Oferty można składać do 18 lipca 2017 roku. Kryteria wyboru to:

Termin wykonania zamówienia - 30 %

Długość okresu gwarancji na cały każdy pojazd - Waga: 10 %

Cena - Waga: 60 %.

O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie (a w przypadku świadczeń okresowych lub o charakterze ciągłym również wykonuje należycie) dostawę co najmniej jednego wieloczłonowego spalinowego zespołu trakcyjnego, o wartości nie mniejszej niż 7.000.000,00 PLN netto. Za wieloczłonowy spalinowy zespół trakcyjny w tym przypadku przyjmuje się co najmniej dwuczłonowy spalinowy zespół trakcyjny.Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
szt
Wielkopolska
  • ??? – 09.06.2017

    czyli kupują w końcu 4 czy 4+2, czy w tej puli będą "odkupione" 4 dzierżawione a reszta ex "niemieckie" Linki???

  • fan kolei – 09.06.2017

    W Pesie trwa sprzątanie :Dtakie pudła Linków "porzuconych" są np pod trasą WZ (stoją pod wiaduktem) można też szukać od strony PKP Energetyka, stoi kilka "porzuconych" pudeł (nawet Dartowe) czy od ul. Żeglarskiej ;-)

  • Mtb – 09.06.2017

    narobili tosprzedają .

  • Loek – 09.06.2017

    Szkielety pewnie po DB ktore im nie wyszly pojada do poznania.....buahahhaah pesa nie moze byc stratna skoro jelenie kupia

  • gomes – 09.06.2017

    @Loek sam jesteś jeleń. Linki dobrze się spisują to są chętni, nie ma w tym nic dziwnego. W Wielkopolsce jak widać są z nich zadowoleni.

  • Lollo – 09.06.2017

    Ta poznanikom wystarcza odpady z poniemieckiej produkcji. W nienczech uznaja to za zlom i kaza pociac na zyletki a poznaniak uwaza za cud techniki

  • bun – 09.06.2017

    Ale was dupa boli, co? Żałosne Loeki i ska.

  • a – 10.06.2017

    Nom boli, a potem jęczą że muszą kiblami jeździć albo starymi wagonami. Ciekawe czemu sprawny pociąg miałby być pocięty na żyletki?

  • kolejFAN – 10.06.2017

    pesa i git

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.