TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wielkopolska dokupuje dwa spalinowe składy
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.06.2017 10:23:20 9 komentarzy
Rada Miasta Poznania przyjęła uchwałę dotyczącą rozszerzenia oferty Bus-Tramwaj-Kolej (foto: KW)

Województwo Wielkopolskie ogłosiło przetarg na dostawę dwóch dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych, wyprodukowanych i dopuszczonych do eksploatacji po 1 stycznia 2015 r.

Województwo Wielkopolskie ogłosiło przetarg na dostawę dwóch dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych, wyprodukowanych i dopuszczonych do eksploatacji po 1 stycznia 2015 r.

Zamówienie obejmuje ponadto:

1) udzielenie instruktaży technicznych w zakresie obsługi i utrzymania pojazdów osobom wskazanym przez zamawiającego;

2) udzielenie gwarancji na dostarczone pojazdy;

3) opracowanie i przekazanie dokumentacji technicznej

4) udzielenie licencji na dokumentację techniczną i oprogramowanie.

Pociągi zostaną przekazane Kolejom Wielkopolskim, które kilka dni temu, o czym pisaliśmy w InfoRail.pl ogłosiły przetarg na dostawę czterech podobnych szt-ów. Pociągi mają zostać dostarczone do 15 grudnia 2017 roku. Oferty można składać do 18 lipca 2017 roku. Kryteria wyboru to:

Termin wykonania zamówienia - 30 %

Długość okresu gwarancji na cały każdy pojazd - Waga: 10 %

Cena - Waga: 60 %.

O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie (a w przypadku świadczeń okresowych lub o charakterze ciągłym również wykonuje należycie) dostawę co najmniej jednego wieloczłonowego spalinowego zespołu trakcyjnego, o wartości nie mniejszej niż 7.000.000,00 PLN netto. Za wieloczłonowy spalinowy zespół trakcyjny w tym przypadku przyjmuje się co najmniej dwuczłonowy spalinowy zespół trakcyjny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
szt
Wielkopolska
 • ??? – 09.06.2017

  czyli kupują w końcu 4 czy 4+2, czy w tej puli będą "odkupione" 4 dzierżawione a reszta ex "niemieckie" Linki???

 • fan kolei – 09.06.2017

  W Pesie trwa sprzątanie :Dtakie pudła Linków "porzuconych" są np pod trasą WZ (stoją pod wiaduktem) można też szukać od strony PKP Energetyka, stoi kilka "porzuconych" pudeł (nawet Dartowe) czy od ul. Żeglarskiej ;-)

 • Mtb – 09.06.2017

  narobili tosprzedają .

 • Loek – 09.06.2017

  Szkielety pewnie po DB ktore im nie wyszly pojada do poznania.....buahahhaah pesa nie moze byc stratna skoro jelenie kupia

 • gomes – 09.06.2017

  @Loek sam jesteś jeleń. Linki dobrze się spisują to są chętni, nie ma w tym nic dziwnego. W Wielkopolsce jak widać są z nich zadowoleni.

 • Lollo – 09.06.2017

  Ta poznanikom wystarcza odpady z poniemieckiej produkcji. W nienczech uznaja to za zlom i kaza pociac na zyletki a poznaniak uwaza za cud techniki

 • bun – 09.06.2017

  Ale was dupa boli, co? Żałosne Loeki i ska.

 • a – 10.06.2017

  Nom boli, a potem jęczą że muszą kiblami jeździć albo starymi wagonami. Ciekawe czemu sprawny pociąg miałby być pocięty na żyletki?

 • kolejFAN – 10.06.2017

  pesa i git

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.