TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wielkie pranie tapicerki w wagonach i lokomotywach PKP Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.04.2018 10:58:19 1 komentarz
Wielkie pranie tapicerki w wagonach i lokomotywach PKP Intercity

Szykuje się wielkie pranie tapicerki w wagonach i lokomotywach PKP Intercity. Przewoźnik szuka właśnie wykonawcy tych prac.

Szykuje się wielkie pranie tapicerki w wagonach i lokomotywach PKP Intercity. Przewoźnik szuka właśnie wykonawcy tych prac.

Pranie będzie odbywało się w czterech Zakładach:

a) w Zakładzie Północnym: 527 wagonów i 148 lokomotyw;

b) w Zakładzie Południowym: 397 wagonów i 180 lokomotyw;

c) w Zakładzie Zachodnim: 328 wagonów i 50 lokomotyw;

d) w Zakładzie Centralnym: 948 wagonów i 262 lokomotywy.

Jak wyjaśniła Anna Zakrzewska z PKP Intercity w specyfikacji zamówienia podano przewidywaną liczbę wagonów i lokomotyw przeznaczonych do prania tapicerki foteli w okresie obowiązywania umowy. Założono, że usługa będzie realizowana wielokrotnie.

Pranie tapicerki foteli w wagonach i lokomotywach realizowane będzie sukcesywnie przez 12 miesięcy, od 1 czerwca 2018 roku. Liczba foteli będących na wyposażeniu mieści się w przedziale: w wagonie - od 48 do 80 sztuk zaś w lokomotywie - od 2 do 4 sztuk.

Zamówienie zostało podzielone na 4 części. Oferty można składać do 17 maja 2018 roku. Decyduje cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
lokomotywa
  • DarekP – 16.04.2018

    Taka prośba do redakcji. Czy mogłoby się pojawić dodatkowe wyjaśnienie, co konkretnie oznaczają podane liczby, gdyż Intercity nie posiada tyle taboru w sumie. A więc, czy są to liczby określające procesy odkażania, czy może coś innego.Samych lokomotyw wymieniono 640, a Intercity posiada w sumie około 350 lokomotyw trakcyjnych, w tym takie w czasie rewizji i na nie oczekujące.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.