TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Więcej połączeń PKP Intercity z Kielc i Radomia do Warszawy
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.08.2019 14:43:13
Więcej połączeń PKP Intercity z Kielc i Radomia do Warszawy

Od 1 września podróżni z Kielc i Radomia będą mieli do dyspozycji więcej pociągów PKP Intercity.

Od 1 września podróżni z Kielc i Radomia będą mieli do dyspozycji więcej pociągów PKP Intercity.

Po korekcie rozkładu jazdy będą mogli ponownie korzystać z pociągów IC Morcinek, TLK Sztygar i IC Bolko w całej relacji Warszawa – Wrocław – Warszawa, które czasowo kursowały w skróconej relacji do Radomia. Dzięki temu znacząco poprawi się oferta połączeń Warszawy z Kielcami, która wzrośnie z 4 do 7 par, a także stolicy z Radomiem, gdzie na trasę ruszy już nie 6, a 9 par pociągów.

To nie jedyne dobre wiadomości z tego regionu. Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego dzięki modernizacji skorzystają z przebudowanych peronów na przystankach Skarżysko Kościelne, Marcinków i Starachowice na trasie ze Skarżyska-Kamiennej do Sandomierza.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
Kielce
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.