TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Więcej pociągów do Zakopanego, komfortowych?
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.05.2018 13:35:28 1 komentarz
Więcej pociągów do Zakopanego, komfortowych?

PKP Intercity przedstawiły swoją propozycję wakacyjnych połączeń do i z Zakopanego. Obejmuje ona dodatkowe połączenia.

PKP Intercity przedstawiły swoją propozycję wakacyjnych połączeń do i z Zakopanego. Obejmuje ona dodatkowe połączenia.

Przewoźnik podał, że w okresie od 23 czerwca do 1 września zapewni komfortowe połączenia z różnych części Polski do i z Zakopanego. Patrząc na dotychczasowe zestawienie pociągu TLK Karpaty, to zwłaszcza jego pasażerowie odczują ten komfort, zwłaszcza jadąc w ośmiomiejscowym przedziale z Gdyni.

Przewoźnik podał, że uruchomi codzienne połączenia: TLK Halny relacji Bydgoszcz – Zakopane – Bydgoszcz, kursujący przez Poznań, Wrocław, Opole, IC Witkacy relacji Gdynia – Zakopane – Gdynia, przejeżdżający przez Bydgoszcz, Toruń i Łódź. Na tej trasie codziennie będzie kursować także wspomniany, nocny pociąg TLK Karpaty.

Nocne połączenie relacji Szczecin – Zakopane – Szczecin (przez Poznań) zapewni, kursujący każdego dnia, TLK Podhalanin.

EIC Giewont pojedzie z Gdyni do Zakopanego w poniedziałki i soboty, w powrotnym kierunku w piątki i niedziele. We wtorki, środy i czwartki pociąg pojedzie w relacji skróconej, tj. na trasie Warszawa Zakopane – Warszawa jako EIC Tatry.

Do Zakopanego dojazd zapewni także weekendowe połączenie TLK Oscypek relacji Warszawa – Zakopane – Warszawa, zapewne w standardzie zbliżonym do tego, co oferuje TLK Karpaty…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
TLK
Zakopane
  • kolejFAN – 23.05.2018

    to jest farsa.Kilka lat temu do Zakopanego było, nie licząc bezimiennych pospiesznych, mnóstwo pociągów. Ex Tatry, Morskie Oko, Witkacy, Tetmajer, Karłowicz, Regle, Bosman, Monciak, Podhalanin, Narciarz i tak dalej... obecnie uruchamiają jedną trzecią co było kiedyś i obtrąbiają sukces ..

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !