TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Weekendowe wydarzenia z Kolejami Mazowieckimi
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 02.06.2017 18:19:18
Weekendowe wydarzenia z Kolejami Mazowieckimi

Już w najbliższą niedzielę w parku Pole Mokotowskie odbędzie się festyn związany z obchodami Dnia Ziemi. Także w niedzielę odbędzie się V Bieg STO-nogi Milanówek.

Już w najbliższą niedzielę w parku Pole Mokotowskie odbędzie się festyn związany z obchodami Dnia Ziemi. Także w niedzielę odbędzie się V Bieg STO-nogi Milanówek.

Koleje Mazowieckie jako współorganizator Dnia Ziemi serdecznie zapraszają starszych i młodszych do wzięcia udziału w przygotowanych na ten dzień atrakcjach i panelach edukacyjnych. Tematyka tegorocznego Dnia Ziemi dotyczy różnorodności biologicznej i jej ochrony. Jak co roku odbędzie się wielka zbiórka odpadów - w tym roku będą zbierane elektroodpady i baterie. Uczestnicy festynu będą mogli odwiedzić także stoisko edukacyjne. Szczegółowy program imprezy znajduje się
na stronie internetowej:
www.dzienziemi.org.pl

Niedziela 4 czerwca to także doroczne wydarzenie, jakim jest Bieg STO-Nogi Milanówek, który odbędzie się już po raz piąty. Koleje Mazowieckie są partnerem tego wydarzenia. W biegu mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Uczestnicy biegu na podstawie numeru startowego będą mogli w tym dniu skorzystać z nieodpłatnych przejazdów pociągami uruchamianymi przez KM. Szczegóły dotyczące zapisów na stronie internetowej www.sto-nogi.plSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.