TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

We wtorek umowa na WiFi w składach Pendolino
InfoRail.pl - Opublikowano: 24.08.2018 17:44:03 3 komentarze
We wtorek umowa na WiFi w składach Pendolino

PKP Intercity przesłały dziś zaproszenie na podpisanie umowy ze spółką Alstom Konstal. Nie podano w nim czego ma ona dotyczyć. Jak udało nam się ustalić chodzi o montaż WiFi w składach Pendolino.

PKP Intercity przesłały dziś zaproszenie na podpisanie umowy ze spółką Alstom Konstal. Nie podano w nim czego ma ona dotyczyć. Jak udało nam się ustalić chodzi o montaż WiFi w składach Pendolino.

W tym tygodniu Minister Andrzej Adamczyk zapowiedział, że usługa ma ruszyć na przełomie 2018 i 2019 roku. Jak widać strony dogadały się wreszcie i montaż koniecznych urządzeń stał się wreszcie możliwy.

ED250 to ostatnie z ezt-ów we flocie przewoźnika bez internetu. Od samego początku z WiFi mogą korzystać pasażerowie Dartów i Flirtów 3.

Nie wiadomo natomiast czy stronom udało się dogadać w sprawie napraw powypadkowych dwóch składów.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pendolino
Alstom
PKP Intercity
 • przemas22223 – 24.08.2018

  Cholera jasna. K.....a mac. Co to za przewoźnik. Czy te głupie głąby z Zarządu nie mogą wezwać tej firmy, aby w końcu zacząć poważne rozmowy na temat defektów, usterek, napraw powypadkowych czy brzydkiego zapachu. Nigdy tego nie zrozumiem dlaczego Polska kolej to najgorszy szajs. Przecież są to jakieś kpiny. Co tu się dzieje.

 • Dawid Kajzer – 24.08.2018

  Jak znam życie, to pojawią się różne "utrudnienia" i "przesunięcia" oraz "perturbacje" i w końcu nadal nie będzie w Pendolino Wi-Fi. Przez kolejne 10 lat. xd

 • Jan Grzywacz – 24.08.2018

  Polska kolej w pigułce to moja podróż z Gdyni pod Warszawę, gdzie najpierw jechałem nowiutkim Pendolino bez możliwości wysłania smsa z pokładu, o wifi nie wspominając. Druga część podróży to jazda truchłem Kolei Mazowieckich, czyli stary EN57 z wifi xD

 • Jarek Ibuprom – 24.08.2018

  O kurka. W szoku jestem co za sukces. Będzie wifi w pendolino które na dziś większość pasażerów ma w dupie

 • Edi666 – 25.08.2018

  @Przemas22223 - a po co chcesz wzywać kiedy Alstom jest chętny i gotowy do remontu? To InterCity nie chce go zlecić, bo nie ma pieniędzy.

 • DarekP – 25.08.2018

  Problem z WiFi w Pendolino nie dotyczy problemu, czy się da lub kiedy się da, tylko za ile waluty. Dlatego tak się ten proces przeciąga, bo Alstom nie jest firmą, która robi tanio.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.