TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

We Wrocławiu taniej z Kolejami Dolnośląskimi
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.12.2017 11:37:56 1 komentarz
We Wrocławiu taniej z Kolejami Dolnośląskimi

Jak dojechać do pracy i z powrotem za koszt porównywalny z zakupem 1,5 litra benzyny? KD znają odpowiedź!

Jak dojechać do pracy i z powrotem za koszt porównywalny z zakupem 1,5 litra benzyny? KD znają odpowiedź!

Z Kolejami Dolnośląskimi! Dzięki promocji "Powrót gratis" pasażerowie odbywający podróż linią D7 (Wrocław Wojnów – Jelcz Laskowice) w ramach granic administracyjnych Wrocławia, kupując bilet tam i z powrotem, zapłacą jak za przejazd tylko w jedną stronę.

Dla przykładu, przejazd w dwie strony ze stacji Wrocław Wojnów do dworca Wrocław Główny, zamiast 13 zł kosztować będzie tylko 6,50 zł! Z kolei koszt przejazdu z Wojnowa do stacji Wrocław Mikołajów wyniesie 5,30 zł zamiast 10.60zł.

-"Zarząd Województwa Dolnośląskiego konsekwentnie uruchamia kolejne połączenia w ramach aglomeracji wrocławskiej, które są alternatywą dla mieszkańców peryferyjnych osiedli stolicy Dolnego Śląska. Po grudniowych zmianach w rozkładzie jazdy mieszkańcy Wojnowa, Swojczyc, Kowal czy Psiego Pola zyskali możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania do pracy czy szkoły. Przejazd pociągiem Kolei Dolnośląskich ze stacji Wrocław Wojnów do dworca głównego we Wrocławiu zajmuje ok. 30 minut. To czas absolutnie nieosiągalny dla samochodu. Oczywiście wciąż będziemy pracować nad udoskonaleniem kolei aglomeracyjnej, a promocja zaproponowana przez Koleje Dolnośląskie na pewno zachęci kolejnych mieszkańców Wrocławia do wyboru pociągu jako codziennego środka transportu – mówi Jerzy Michalak, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Bilety w ramach promocji "Powrót gratis" można kupić w kasach biletowych lub Biurach Obsługi Klienta Kolei Dolnośląskich, lub u obsługi pociągu. Promocja trwa od 15 grudnia do 31 stycznia. Oferta dotyczy tylko biletów normalnych. Szczegóły na stronie www.kolejedolnoslaskie.euSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Koleje Dolnośląskie
Dolny Śląsk
  • pks_rulez – 16.12.2017

    Tonący brzytwy się chwyta, jak w SA134 jeżdżą szynobusami góra 4 osoby na ten Wojnów...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!