TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.zlecą zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.06.2019 13:00:39

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. informuje o ogłoszonym przetargu na zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: "Dostosowanie infrastruktury pasażerskiej na stacji Warszawa Gdańska do obsługi zwiększonej liczby pasażerów"

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. informuje o ogłoszonym przetargu na zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: "Dostosowanie infrastruktury pasażerskiej na stacji Warszawa Gdańska do obsługi zwiększonej liczby pasażerów"

Dane zamawiającego:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

03-734 Warszawa

Targowa 74

Fax. +48 224732155

E-mail Ewa.Wrobel@plk-sa.pl

WWW plk-sa.pl

Przedmiot zamówienia:

Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: "Dostosowanie infrastruktury pasażerskiej na stacji Warszawa Gdańska do obsługi zwiększonej liczby pasażerów" realizowanego w ramach projektu POIiŚ 5.1-13 "Prace na linii średnicowej w Warszawie na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia".

Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie oraz przebudowa infrastruktury pasażerskiej na stacji Warszawa Gdańska (linia kolejowa 20 w km od 9,900 do km 10,740).

Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-użytkowym (PFU) stanowiącym Tom III SIWZ.

Projekt ubiega się o współfinansowanie przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ 2014-2020).

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 1 lipiec 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
zadanie
projekt
budowa
infrastruktura pasażerska
Warszawa Gdańska
linia kolejowa
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.