TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: PKP Intercity wybrało wykonawcę dla zastępczej komunikacji
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.11.2017 11:22:54 2 komentarze

"PKP Intercity" Spółka Akcyjna informuje o rozstrzygniętym przetargu na świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej (planowej i awaryjnej) na obszarze całej Polski

"PKP Intercity" Spółka Akcyjna informuje o rozstrzygniętym przetargu na świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej (planowej i awaryjnej) na obszarze całej Polski

Dane zamawiającego:

"PKP Intercity" Spółka Akcyjna

02-305 Warszawa

Al. Jerozolimskie 142A

E-mail Piotr.Kolodziejczyk2@intercity.pl

WWW www.intercity.pl

Przedmiot zamówienia:

Świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej (planowej i awaryjnej) na obszarze całej Polski.

W ramach zawartej umowy ramowej, wykonawcy w zależności od potrzeb Zamawiającego w oparciu o umowy wykonawcze, świadczyć będą zastępczą komunikację autobusową (planową i awaryjną) na obszarze całej Polski na trasach:

a) dziennie maksymalnie do 250 km – trasy tzw. "krótkie",

b) dziennie powyżej 250 km – trasy tzw. "długie"

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma:

Nazwa i adres wykonawcy: PKS Tarnobrzeg sp. z o.o., ul. Zwierzyniecka 30, Tarnobrzeg 39-400, Polska


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wyniki
linia
linie
komunikacja zastępcza
PKP Intercity
Warszawa
  • ABC – 06.12.2017

    Można by z tego zrozumieć, że gdy będzie awaria w Szczecinie to pasażerowie będą musieli poczekać na podstawienie autobusu z Tarnobrzega. Chyba nie, czyli będzie cała masa pod-pod-wykonawców - a wszystko za najniższą cenę (czyli raczej najniższą jakość). Nie ma to jak JózekTrans z WielkiejWsi dysponujący jednym 30-letnim busikiem zezłomowanym w Niemczech 20 lat temu wożący pasażerów 1. klasy premium!

  • DarekP – 21.02.2018

    Nie przesadzajmy. Gamy w większości operują na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Tarnobrzeg, to optymalne miejsce w tym względzie ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.