TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: PKP Intercity wybrało wykonawcę dla zastępczej komunikacji
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.11.2017 11:22:54 2 komentarze

"PKP Intercity" Spółka Akcyjna informuje o rozstrzygniętym przetargu na świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej (planowej i awaryjnej) na obszarze całej Polski

"PKP Intercity" Spółka Akcyjna informuje o rozstrzygniętym przetargu na świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej (planowej i awaryjnej) na obszarze całej Polski

Dane zamawiającego:

"PKP Intercity" Spółka Akcyjna

02-305 Warszawa

Al. Jerozolimskie 142A

E-mail Piotr.Kolodziejczyk2@intercity.pl

WWW www.intercity.pl

Przedmiot zamówienia:

Świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej (planowej i awaryjnej) na obszarze całej Polski.

W ramach zawartej umowy ramowej, wykonawcy w zależności od potrzeb Zamawiającego w oparciu o umowy wykonawcze, świadczyć będą zastępczą komunikację autobusową (planową i awaryjną) na obszarze całej Polski na trasach:

a) dziennie maksymalnie do 250 km – trasy tzw. "krótkie",

b) dziennie powyżej 250 km – trasy tzw. "długie"

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma:

Nazwa i adres wykonawcy: PKS Tarnobrzeg sp. z o.o., ul. Zwierzyniecka 30, Tarnobrzeg 39-400, Polska


Sprawdź też:
wyniki
linia
linie
komunikacja zastępcza
PKP Intercity
Warszawa
  • ABC – 06.12.2017

    Można by z tego zrozumieć, że gdy będzie awaria w Szczecinie to pasażerowie będą musieli poczekać na podstawienie autobusu z Tarnobrzega. Chyba nie, czyli będzie cała masa pod-pod-wykonawców - a wszystko za najniższą cenę (czyli raczej najniższą jakość). Nie ma to jak JózekTrans z WielkiejWsi dysponujący jednym 30-letnim busikiem zezłomowanym w Niemczech 20 lat temu wożący pasażerów 1. klasy premium!

  • DarekP – 21.02.2018

    Nie przesadzajmy. Gamy w większości operują na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Tarnobrzeg, to optymalne miejsce w tym względzie ;)

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.