TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Honorowanie biletów na linii nr 7
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 27.01.2016 15:55:11

W związku z wyłączeniem z ruchu kołowego w ciągu ulic Patriotów ? Szpotańskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Żegańską w ramach budowy tunelu drogowego przy stacji kolejowej Warszawa Międzylesie wprowadza się honorowanie biletów KM-ZTM.

W związku z wyłączeniem z ruchu kołowego w ciągu ulic Patriotów ? Szpotańskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Żegańską w ramach budowy tunelu drogowego przy stacji kolejowej Warszawa Międzylesie, w okresie 30 stycznia ? 31 lipca 2016 r. we wszystkich pociągach Kolei Mazowieckich linii KM 7 na odcinku Warszawa Gocławek ? Warszawa Falenica (w obu kierunkach) będą honorowane wszystkie ważne bilety ZTM.

Podróżni z nieskasowanymi/nieaktywowanymi biletami ZTM w pociągach KM, w celu skasowania lub aktywowania biletów zobowiązani są wsiąść pierwszymi drzwiami, licząc od czoła składu i zgłosić się do kierownika pociągu (zgodnie z zasadami obowiązującymi w KM).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.