TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Honorowanie biletów na linii nr 7
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 27.01.2016 15:55:11

W związku z wyłączeniem z ruchu kołowego w ciągu ulic Patriotów ? Szpotańskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Żegańską w ramach budowy tunelu drogowego przy stacji kolejowej Warszawa Międzylesie wprowadza się honorowanie biletów KM-ZTM.

W związku z wyłączeniem z ruchu kołowego w ciągu ulic Patriotów ? Szpotańskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Żegańską w ramach budowy tunelu drogowego przy stacji kolejowej Warszawa Międzylesie, w okresie 30 stycznia ? 31 lipca 2016 r. we wszystkich pociągach Kolei Mazowieckich linii KM 7 na odcinku Warszawa Gocławek ? Warszawa Falenica (w obu kierunkach) będą honorowane wszystkie ważne bilety ZTM.

Podróżni z nieskasowanymi/nieaktywowanymi biletami ZTM w pociągach KM, w celu skasowania lub aktywowania biletów zobowiązani są wsiąść pierwszymi drzwiami, licząc od czoła składu i zgłosić się do kierownika pociągu (zgodnie z zasadami obowiązującymi w KM).Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.