TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

WARS-y do przeglądu, spółka szuka wykonawcy
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.12.2018 13:05:22
WARS-y do przeglądu, spółka szuka wykonawcy

Oddział Północny Spółki WARS szuka wykonawcy usług polegających na przeglądach i naprawach wagonów.

Oddział Północny Spółki WARS szuka wykonawcy usług polegających na przeglądach i naprawach wagonów.

A przy okazji do wykonania są także przeglądy wózków do sprzedaży obwoźnej oraz wykonywanie innych czynności transportowych i technicznych.

Prace przy wagonach obejmują codzienne przeglądy wagonów WL i Bc, powracających z drogi oraz usuwanie usterek wewnątrz wagonów WL, Bc i WRb, stwierdzonych w trakcie przeglądów.

Zamówienie obejmuje także zapewnienie codziennego, pełnego zakresu usług transportowych, naprawy i codzienne konserwacje wózków do sprzedaży obwoźnej (MINI BAR), pranie chodników korytarzowych i tapicerki, wykonywanie drobnych prac naprawczych w obiektach WARS, instalacja butli gazowych w wagonach WL i Bc oraz szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i instalacji w wagonach.

Powyższe prace mają być wykonywane w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku.

Oferty w przetargu można składać do 17 grudnia 2018 roku. Decyduje cena.

Wykonawca zostanie wybrany w trybie licytacji elektronicznej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
WARS
wagon
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.