TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wandal zalał dworzec Wroclavia
GAZETA WYBORCZA-WROCŁAW - Opublikowano: 13.02.2018 14:42:20

10 lutego - około godz. 8 - doszło do zalania części dworca autobusowego.

Jak informuje Gazeta Wyborcza-Wrocław - 10 lutego - około godz. 8 - doszło do zalania części dworca autobusowego. Nieznany sprawca zdewastował toaletę w galerii handlowej, w obrębie której położony jest dworzec.

– Poranny wyciek był spowodowany dewastacją. Wyrwano baterię znajdującą się w toalecie męskiej zlokalizowanej powyżej poziomu dworca. Wyciek został zatrzymany. Klientom dworca została udostępniona toaleta dla niepełnosprawnych – informuje Anna Kula, rzeczniczka Wroclavii.

Dworzec, należący do Polbusu, znajduje się na -2 piętrze galerii handlowej Wroclavia. Działa od początku listopada, można dostać się do niego osobnym wejściem od strony ul. Suchej (przez całą dobę), a także z holu galerii. Na poziom odjazdów pasażerowie zjadą schodami ruchomymi oraz windami.

Obiekt ma przyjąć nawet 5,4 mln pasażerów rocznie. W dworcowym holu i przy stanowiskach odjazdowych zostały zainstalowane elektroniczne wyświetlacze, na których będą się pojawiać również informacje o ewentualnych spóźnieniach.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wandal
dworzec
Wroclavia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.