TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Walentynkowa promocja LEO Express
LEO EXPRESS InfoRail.pl - Opublikowano: 06.02.2017 15:29:34
Walentynkowa promocja LEO Express

Nie jest ważne, czy świętujesz Walentynki lub też nie. Możesz skorzystać z nowej promocji LEO Express 1 + 1 bilet gratis. Oferta jest również ważna na połączenia z lotniskami.

Nie jest ważne, czy świętujesz Walentynki lub też nie. Możesz skorzystać z nowej promocji LEO Express 1 + 1 bilet gratis. Oferta jest również ważna na połączenia z lotniskami.

Promocja trwa od 30.01. do 14.02.2017 na wybrane połączenia w okresie od 14.02. do 31.03.2017. Biletów promocyjnych nie można przebookowywać ani anulować. Promocja zostanie uwzględniona, kiedy po wyborze dwóch biletu dla dorosłych osób, klient poda w odpowiednim okienku rabatowym hasło: LOVELEO. Promocja dotyczy tylko biletów w klasie ekonomicznej i nie łączy się z innymi zniżkami (studenckimi, ISIC/ALIVE itd.). Bilety można anulować tylko równocześnie. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.

Wybierając jeden bilet, otrzymasz drugi bilet na tę samą trasę w tym samym dniu i godzinie GRATIS! Promocja 1+1 gratis jest ważna przy zakupie biletu w jedną lub dwie strony i wpisaniu przed zapłaceniem w odpowiednim okienku promocyjnego hasła: LOVELEO.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
LEO Express
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.