TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Walentynkowa promocja LEO Express
LEO EXPRESS InfoRail.pl - Opublikowano: 06.02.2017 15:29:34
Walentynkowa promocja LEO Express

Nie jest ważne, czy świętujesz Walentynki lub też nie. Możesz skorzystać z nowej promocji LEO Express 1 + 1 bilet gratis. Oferta jest również ważna na połączenia z lotniskami.

Promocja trwa od 30.01. do 14.02.2017 na wybrane połączenia w okresie od 14.02. do 31.03.2017. Biletów promocyjnych nie można przebookowywać ani anulować. Promocja zostanie uwzględniona, kiedy po wyborze dwóch biletu dla dorosłych osób, klient poda w odpowiednim okienku rabatowym hasło: LOVELEO. Promocja dotyczy tylko biletów w klasie ekonomicznej i nie łączy się z innymi zniżkami (studenckimi, ISIC/ALIVE itd.). Bilety można anulować tylko równocześnie. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.

Wybierając jeden bilet, otrzymasz drugi bilet na tę samą trasę w tym samym dniu i godzinie GRATIS! Promocja 1+1 gratis jest ważna przy zakupie biletu w jedną lub dwie strony i wpisaniu przed zapłaceniem w odpowiednim okienku promocyjnego hasła: LOVELEO.Sprawdź też:
LEO Express
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.