TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W wakacje 28 więcej wagonów sypialnych niż w ubiegłym roku
InfoRail.pl - Opublikowano: 01.06.2018 11:36:29
W wakacje 28 więcej wagonów sypialnych niż w ubiegłym roku

Koniec problemów PKP Intercity z wagonami sypialnymi? Być może. W te wakacje ma być ich więcej.

Koniec problemów PKP Intercity z wagonami sypialnymi? Być może. W te wakacje ma być ich więcej.

Jak zapowiedział Prezes Marek Chraniuk w sezonie na tory wyjedzie o 28 wagonów sypialnych niż kursuje ich obecnie. Zapewnił też, że problemów nie będzie z wagonami restauracyjnymi. Jak wiadomo wakacje to czas, w którym zainteresowanie podróżami w wagonach sypialnych i kuszetkach rośnie. Ostatnio PKP Intercity radziły sobie z tą usługą średnio, brakowało taboru.

Teraz ma być lepiej. Sporo wagonów wróciło, co prawda z opóźnieniem, ale jednak, z napraw okresowych. Będzie zatem można je wprowadzić do ruchu.

PKP Intercity cały czas mają problemy z taborem. Są dni, że trzeba zastąpić składami wagonowymi nawet kilka ezt-ów. A wówczas pasażerowie nie mają do dyspozycji wagonu restauracyjnego. Bo PKP Intercity nie mają ich tyle, żeby mogły kursować w składach zastępczych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
  • Konrad Lew – 02.06.2018

    "Koniec problemów PKP"? Niemożliwe, problemy są częścią tej firmy, a przynajmniej jej powojennej historii. Bez problemów PKP S.A. i jej dzieci przestaną istnieć.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.