TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W USA wykoleił się pociąg z propanem
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 19.11.2018 09:15:54
W USA wykoleił się pociąg z propanem (źródło: Facebook)

W miejscowości Byromville w stanie Georgia w USA w sobotę rano czasu miejscowego wykoleił się pociąg przewożący m.in. propan

W miejscowości Byromville w stanie Georgia w USA w sobotę rano czasu miejscowego wykoleił się pociąg przewożący m.in. propan. W ramach środków bezpieczeństwa ewakuowano miasteczko, zamieszkane przez ok. 500 osób.

Firma kolejowa CSX Transportation podała, że pociąg składał się z 72 załadowanych i 69 pustych wagonów. Cztery wagony zawierały propan. Nie wykryto żadnych wycieków. Kontrolowany jest stan powietrza.

Szef miejscowej straży pożarnej Brett Walls poinformował, że z wiaduktu spadło na autostradę ok. 30 wagonów. Według medialnych doniesień w wypadku nikt nie został poszkodowany. W pobliżu miejsca katastrofy zamknięto drogi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
USA
wykolejenie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.